S

Sıkılmak Rüya Tabirleri

()

Rüyada Sıkılmak

Rüyada sıkılmak, hayırlara alamet eder. Rüyayı gören bireyin hayatındaki karmaşanın, zorluğun ve sıkıntının biteceğine, şansının ve kısmetinin açık olacağına, yaşamında arka arkaya pek çok güzellik meydana geleceğine tabir edilir. Borçların kapanması, hastalıkların ve huzursuzlukların bitmesi, korkuların ve kuruntuların da sona ermesi anlamına gelir. Kişi rüyasında ne oranda sıkılırsa o kadar olumlu ve sürpriz olaylar yaşayacak demektir.

Rüyada Canının Sıkıldığını Görmek

Rüyada canının sıkıldığını görmek anlamı, rüya sahibinin yaşadığı kötü günlerin biteceğine, dualarının ve dileklerinin kabul olacağına tabir edilir. Kişi, emeklerinizinkarşılığını alacaktır diye yorumlanır. Yüzün güleceği anlamına gelir.

Rüyada Sıkılmak Üzülmek

Rüyada hem sıkılmak hem de üzülmek büyük şans ve kısmet olarak kabul edilir. Rüyayı gören bireyin hedeflerini gerçekleştirmek için beklediği fırsatı yakalayacağına, karşına hayırlı kapıların açılacağına ve hayatının olumlu yönde değişeceğine işaret eder.

Rüyada Düşünceli Olmak

Rüyada düşünceli olmak ya da kara kara düşündüğünü görmek anlamı, rüya sahibinin kafasında bir takım soru işaretleri olduğuna rivayet edilir. Kişi, hayatını etkileyecek kararlar almak üzere lakin büyük bir kararsızlık yaşıyor demektir. Kafa karışıklığına yorulur.

Rüyada Kızmak

Rüyada kızmak ya da kızdığını görmek anlamı, melanet yaşamaya alamet eder. Rüyayı gören bireyin çok kötü günler yaşayacağı, hayatının bir döneminin büyük fırtınalarla geçeceği ve çok mutsuz olacağı bir süreçten geçeceği anlamına gelir.

Rüyada Öfkelenmek

Rüyada öfkelenmek iyi değildir. Rüya sahibinin düzgün duruşundan ve güzel huylarından vazgeçeceğine, gözünü bürüyecek olan dünya malı nedeni ile yanlış yollara gireceğine ve Allah katında bir günahkâr sayılacağına kılavuz eder.

Rüyada Bunalıma Girmek

Rüyada bunalıma girmek, tersi şekilde ifade edilir ve bilakis rüyayı gören bireyin yaşadığı buhrandan kurtulacağına, işlerinin açılacağına ve hayatının düzene gireceğine rivayet edilir.

Hayata daha farklı bir perspektiften bakarak mutlu olmayı istiyor ve geleceğiniz ile ilgili karamsarlıklardan arınmak ise niyetiniz Türkiye’nin en iyi medyum sitesi bütün problemlerinizi çözmek için hazırdır. Sizler için büyük bir özveriyle çalışan medyum.net güncel yazıları ile sizi bilgilendirecek ve site üzerinden tavsiye ettiğimiz gerçek medyum ile çalışarak sahtekarlardan uzak kalacaksınız.
Yapmanız gereken sadece sitemizi ziyaret etmek ve iletişim adresinden güvenilir medyum hocaya ulaşmak. Güvenilir medyumlarla alakalı tavsiyelere ve gerçek medyum yorumları için Medyum Bul sitesini ziyaret edin.

Bu yazı faydalı oldu mu?

Oy vermek için yıldızlara tıklayın..!

Ortalama Puan / 5. Oy sayısı:

Şu ana kadar oy yok! Bu yazıyı ilk değerlendiren siz olun.

Maalesef, bu yayın sizin için yararlı değildi!

Hadi bu yazıyı geliştirelim!

Bize bu yazıyı nasıl geliştirebileceğimizi söyle?

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Content Protection by DMCA.com
Kapalı
Kapalı
Açık Sohbet
Sıkıntınız Nedir? WhatsApp'tan Yazın!
Merhaba
Sıkıntınız Nedir? Yardımcı Olalım!
Powered by