S

Sıkışmak Rüya Tabirleri

()

Rüyada Sıkışmak

Rüyada sıkışmak, rüyayı gören bireyin iş hayatında ve aile hayatında düştüğü çok zor durumlardan, uzun zamanda ve andan beri çektiği sıkıntılardan ve gerek kendisinden gerek etrafındaki insanlardan kaynaklanan sorunlardan çok yakın bir zaman içinde kurtulacağına, işlerini yoluna sokacağına, üzerinde epey kafa yorduğu çalışmaları ortaya koyacağına ve maddi ve manevi olarak uğradığı zararların neredeyse tamamına yakınını telafi edecek düzeye geleceğine rivayet eder.

Rüyada Sıkıştığını Görmek

Rüyada sıkışmak ile aynı anlama gelmektedir. Rüya sahibinin hayat içerisinde çok zor duruma düştüğü ve bu yüzden çok zor ve kötü zamanlar geçirdiği olaylar ve durumlar karşısında çok büyük bir ferahlığa kavuşacağına ve bu durumlardan alnının akıyla çıkacağına işaret eder.

Rüyada Tuvalete Sıkışmak

Uzun zamanda ve andan beri kötü durumlar ile boğuşan rüya sahibinin, çok büyük sorunlar yaşadığına ve bu durumdan ötürü çok sıkıntılı günler geçirdiğine ve iş hayatında bir türlü kendisini toparlayıp gereken adımları atmakta güçlük çektiğine tabir edilir. Aynı zamanda ve anda, çok sorunlu ve zor bir durumdan kaynaklanan ancak rüyayı gören bireyin, etrafındaki insanların üzülmesinden ya da kırılmasından korktuğu için bir türlü söyleyemediği şeylere rivayet eder.

Rüyada İdrara Sıkışmak

Rüya sahibinin, iş hayatında çok büyük bir sorun ile karşılaşmaktan çekindiği ve sevip değer verdiği insanları üzmekten korktuğu için çok büyük sıkıntı yaşadığı halde bir türlü söyleyemediği ve içinde tuttuğu birşeylerin varlığına alamet eder.

Rüyada El Sıkışmak

Rüyayı gören bireyin, iş hayatında çok büyük kazançlar elde edeceğine, sıkıntılarından ve sorunlarından kurtulacağına, çok büyük ve kötü durumlardan zarar görmeden çıkacağına, uzun zamanda ve andan beri almayı çok istediği bir şeyi yakın zamanda ve anda alacağına ve çok hayırlı ve faydalı bir işe girip çok güzel günler göreceğine tabir edilir.

Hayata daha farklı bir perspektiften bakarak mutlu olmayı istiyor ve geleceğiniz ile ilgili karamsarlıklardan arınmak ise niyetiniz Türkiye’nin en iyi medyum sitesi bütün problemlerinizi çözmek için hazırdır. Sizler için büyük bir özveriyle çalışan medyum.net güncel yazıları ile sizi bilgilendirecek ve site üzerinden tavsiye ettiğimiz gerçek medyum ile çalışarak sahtekarlardan uzak kalacaksınız.
Yapmanız gereken sadece sitemizi ziyaret etmek ve iletişim adresinden güvenilir medyum hocaya ulaşmak. Güvenilir medyumlarla alakalı tavsiyelere ve gerçek medyum yorumları için Medyum Bul sitesini ziyaret edin.

Bu yazı faydalı oldu mu?

Oy vermek için yıldızlara tıklayın..!

Ortalama Puan / 5. Oy sayısı:

Şu ana kadar oy yok! Bu yazıyı ilk değerlendiren siz olun.

Maalesef, bu yayın sizin için yararlı değildi!

Hadi bu yazıyı geliştirelim!

Bize bu yazıyı nasıl geliştirebileceğimizi söyle?

Etiketler
Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Content Protection by DMCA.com
Kapalı
Kapalı
Açık Sohbet
Sıkıntınız Nedir? WhatsApp'tan Yazın!
Merhaba
Sıkıntınız Nedir? Yardımcı Olalım!
Powered by