S

Silah Atmak Rüya Tabirleri

Rüyada Silah Atmak

Rüyada silah atmak, var olan düşmanlara karşı zafer elde edileceğine, kem gözlü insanları etrafından uzaklaştırmaya, bireyin kudret ve itibar sahibi olacağına yorumlanır. Rüyada silah atmak güç kazanılacak bir mevkiye erişileceğine veya itibar sahibi olunacağına da kılavuz eder. Farklı bir yoruma göre ise, rüyasında silah atan kimse, haksız yere başka birine iftira atar ve güç durumda bırakır. Yalan söylemeye ve kötü sözlere işaret eder. Eğer rüya sahibi elindeki silahı ateşlemiyor ise bu da etrafından gördüğü bazı olumsuzluk veya çirkin sözlere karşı savunmaya geçeceğine ve söyleyecek çok sözü olduğuna, ancak kimseyi incitmek istemediği için konuşmayacağına yorumlanır.

Rüyada Silah Taşıdığını Görmek

Güç, makam ve itibar gibi anlamlara gelir ve aynı zamanda ve anda bireyin şerefli bir hayat süreceğine, kendisinin ve ailesinin her zaman güven içinde olacağına, ytesirli bir göreve atanacağına ya da devlette üst kademelere çıkacağına işaret eder. Hasta birinin kendisini silah taşırken rüyada görmesi ise şifa bulacağına yorumlanır. Sıkıntılı ve korku içinde yaşayan kimseler içinse tüm dertlerin ve endişelerin son bulup bireyin eski hayatına döneceğine tabir edilir.

Rüyada Silah Görmek

Farklı yorumlara sahip olan rüya bireyin haber alacağına yorumlanır. Silah ateşleniyorsa kızgın ve üzücü bir habere yorumlanır. Sadece silah görmek anlamı ise genellikle iyi haber alınması anlamına gelir. Rüyada silah gören kişi mevkili ve güç sahibi bir kimse olduğu gibi, aynı zamanda ve anda sadece ailesinde değil, tüm akraba çevresinde sözü ve hükmü geçen bir kimse olur. Rüyada silah taşıyan kişi, önemli devlet işlerinde başarılar ve iyi sonuçlar elde eder.

Rüyada Silah Atmak Psikolojik Yorumu

Rüyasında silah attığını gören kimseler genellikle hayati endişe yaşarlar. Kendilerini emniyette hissetmeyen ve herkese karşı güvensiz bir tutum içinde olan kimselerin sıklıkla gördüğü rüyalardandır. Kişinin bir şeyden korktuğunu ve her an başına bir şey geleceğini düşündüğünü de simgeleyen rüya, zaman zaman da kötücül düşüncelerin ortaya çıkması ile ilgilidir.

Hayata daha farklı bir perspektiften bakarak mutlu olmayı istiyor ve geleceğiniz ile ilgili karamsarlıklardan arınmak ise niyetiniz Türkiye’nin en iyi medyum sitesi bütün problemlerinizi çözmek için hazırdır. Sizler için büyük bir özveriyle çalışan medyum.net güncel yazıları ile sizi bilgilendirecek ve site üzerinden tavsiye ettiğimiz gerçek medyum ile çalışarak sahtekarlardan uzak kalacaksınız.
Yapmanız gereken sadece sitemizi ziyaret etmek ve iletişim adresinden güvenilir medyum hocaya ulaşmak. Güvenilir medyumlarla alakalı tavsiyelere ve gerçek medyum yorumları için Medyum Bul sitesini ziyaret edin.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Hemen Ara