S

Silah Kullanmak Rüya Tabirleri

Rüyada Silah Kullanmak

Rüyada silah kullanmak, rüya sahibinin güç gösterisinde bulunma ihtiyacını gösterir. Çevresindeki insanlara, düşmanlarına karşı kendisini daha önemli ve yüksek göstermek için bazı girişimlerde bulunacaktır. Ancak insanlardan beklediği itibarı göremeyecektir. İnsanların kendisine saygı duymaması rüya sahibinde hayal kırıklığı yaratacaktır ancak bu hedefinden vazgeçmeyecektir. Rüya sahibinin atacağı adımlar doğru olmayacak bu nedenle her seferinde hüsranla ayrılacaktır.

Rüyada Mermi Görmek

Rüyada mermi görmek anlamı, meydan okumaya işaret eder. Rüya sahibi birisinin kendisine düşmanlık edeceğini öğrenecektir. Kendisine karşı üstünlük kurmak isteyen insanlar olacaktır. Bu nedenle rüya sahibinin hayatında daha dikkatli olması gerekecektir. Bu rüya her an gelebilecek olan tehditlere karşı zarar görmemek için gerekli tedbirleri alması konusunda uyarı manasına gelir.

Rüyada Silahla Vurulmak

Rüyada silahla vurulmak, rüya sahibin bir aşk yaşayacağına ve hayatında bir anda değişiklikler yaşayacağına işaret eder. Rüya sahibi, uzun süredir arzu ettiği, beklediği kişiyi sonunda bulacak ve onunla güzel bir ilişki yaşayacaktır. Eğer rüyada silahla kendisini vuran kişiyi tanıyorsa, o kişiden gelebilecek zararlara karşı hem kendisini hem de ailesini koruması gerekmektedir.

Rüyada Silahla Adam Öldürmek

Rüyada silahla adam öldürmek, düşmanlara karşı kazanılacak zaferlere işaret eder. Rüya sahibi, o kişilere karşı üstünlüğü kurarken doğru yoldan ilerlemeyecektir. Dini açıdan yanlış yolda olduğunun farkına varması gerekmektedir. Çünkü bir yandan da kendisine zarar verecektir. Bunun sonucunda bir vicdan muhasebesi yaşayacaktır.

Rüyada Silah Almak

Rüyada silah almak, bir suça iştirak etmeye kılavuz eder. Rüya sahibi, bir arkadaşının yapacağı davranışlara ortak olup onunla birlikte ya günah işleyecek ya da bir suç işleyecektir. Dönülmez bir yola girecek olan rüya sahibi, bu karanlıktan çıkmak istemeyecek ve oraya alışacaktır. Artık yanlış iş yapmaktan korkmayan bir kişiliğe sahip olacaktır.

Hayata daha farklı bir perspektiften bakarak mutlu olmayı istiyor ve geleceğiniz ile ilgili karamsarlıklardan arınmak ise niyetiniz Türkiye’nin en iyi medyum sitesi bütün problemlerinizi çözmek için hazırdır. Sizler için büyük bir özveriyle çalışan medyum.net güncel yazıları ile sizi bilgilendirecek ve site üzerinden tavsiye ettiğimiz gerçek medyum ile çalışarak sahtekarlardan uzak kalacaksınız.
Yapmanız gereken sadece sitemizi ziyaret etmek ve iletişim adresinden güvenilir medyum hocaya ulaşmak. Güvenilir medyumlarla alakalı tavsiyelere ve gerçek medyum yorumları için Medyum Bul sitesini ziyaret edin.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu
Content Protection by DMCA.com