S

Silah Tutmak Rüya Tabirleri

Rüyada Silah Tutmak

Rüyada silah tutmak, düşmanların oyunlarını bozmaya, kendi gücünü kanıtlayarak kötülüklerin üstesinden gelmeye, cesarete ve metanetli davranışlara alamet eder. Kabzası işlemeli bir silah tutmak bireyin işindeki itibarına ve saygınlığına, toplumda sözü geçen bir lider olarak anılacağına alamet eder. Silah tutan bireyin malı çok olur ve sahip oldukları kıskanılır. İslami anlamda bireyin kendisini şeytanın işlerinden, kötülüğünden koruduğunu, kalbindeki iman gücüyle hareket ettiğini ve güçlü bir kişiliğe sahip olduğunu da bildirir. Hastalıklardan kurtulup, belaları başından defedecek olan rüya sahibinin şansının ve kısmetlerinin hiç bitmeyeceğini, mutluluğunun kalıcı olacağını da işaret eder. Bir kadının elinde silah tutması, sözünün geçtiği bir evlilik yapmasına, aile idaresini eline almasına ve kendini ezdirmemesine alamet eder.

Rüyada Üstünde Silah Taşımak

Her koşula hazırlıklı olmak anlamına gelen rüya, bireyin düşmanlarını gözünden ayırmadığına, attıkları her adımı dikkatle izlediğine, kimseye açık vermeyeceğine ve sırlarını da paylaşmayacağına kılavuztir. Yaşlı birinin üzerinde silah taşıdığını görmesi, ailesi ve çocukları üzerinde hala tesirli olduğuna, kendisinin izni olmadan hiçbir iş yapılmadığını, şirketi olanların son nefeslerine kadar çalışacaklarına tabir edilir. Üstünde silah taşıyanların dertleri son bulur ve iş hayatları istedikleri gibi şekillenir.

Rüyada Silah Tutan Birini Görmek

Zalim ve kindar bir yöneticiyle çalışmak, iş ortamında huzursuzluk yaşamak anlamına gelir. Kuvvetli bir düşmanla mücadele etmek zorunda kalan rüya sahibinin bir süre mutsuz ve sinirli hissedeceğini, korkuları yüzünden ev hayatında da gergin olacağını bildirir. Kişinin bir kısmetinin engelleneceğini, sevilen kişiyle araya girecek kötü kalpli birini de temsil eder.

Rüyada Silah Tutmanın Psikolojik Yorumu

Çocukluğundan itibaren hırslı bir hayata sahip olan kişilerin isteklerine erişebilmek için çok çalıştıklarını bildirir. Korkusuz olmak anlamına geldiği gibi, kindar bir kişiliğe sahip olunduğunu da ifade eder. Kişinin her şeyi hafızasında tuttuğunu ve özellikle kendisine kötülük yapan kimselerden intikam almak adına planlar yaptığını da bildirir.

Hayata daha farklı bir perspektiften bakarak mutlu olmayı istiyor ve geleceğiniz ile ilgili karamsarlıklardan arınmak ise niyetiniz Türkiye’nin en iyi medyum sitesi bütün problemlerinizi çözmek için hazırdır. Sizler için büyük bir özveriyle çalışan medyum.net güncel yazıları ile sizi bilgilendirecek ve site üzerinden tavsiye ettiğimiz gerçek medyum ile çalışarak sahtekarlardan uzak kalacaksınız.
Yapmanız gereken sadece sitemizi ziyaret etmek ve iletişim adresinden güvenilir medyum hocaya ulaşmak. Güvenilir medyumlarla alakalı tavsiyelere ve gerçek medyum yorumları için Medyum Bul sitesini ziyaret edin.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Hemen Ara