S

Silahla Kovalanmak Rüya Tabirleri

Rüyada Silahla Kovalanmak

Rüyada silahla kovalanmak, bireyin istemediği bir durumla yüzleşeceği ve sırları nedeni ile zor zamanlar yaşayacağı anlamına gelir. Bazı yorumlara göre ise itibar kaybı veya güvensizliğe de kılavuz eder. Kişinin çevresinde onun zayıf düşmesini bekleyen bazı düşmanları olduğuna ve aynı zamanda ve anda hayatıyla ilgili çok sayıda aksilikle boğuşmak zorunda kalacağına da tabir edilir. Hayırlara yorulmayan rüyalardan biridir ve bireyin dikkatli olması adına uyarılarda bulunur.

Rüyada Silah Ateşlemek

Rüya sahibinin nüfuzunu ve gücünü kullanarak çevresine yardımlarda bulunduğuna ve bazı kişilerle de önemli söz münakaşaları içine gireceğine yorumlanır. Silahını ateşleyen kişi birini vurursa bu çok zor bir durumda kalınacağına, elde avuçta maddi açıdan bir şey kalmayacağına, devlet işleri ile ilgili mahkemelik durumlar yaşayacağına ve başının derde gireceğine tabir edilir. Silahı havaya doğru ateşleyen kişiler ise güç göstermek zorunda kalacakları ortamlarda bulunurlar ve iş konusunda da ciddi rakipler edinirler. Bazı durumlarda da bireyin boş sözlerle ve vaatlerle çevresini kandırdığına yorumlanır.

Rüyada Silah Görmek

Rüya sahibinin çevresi tarafından takdir toplayacak davranışlarda bulunduğuna, itibarı sağlam, önemli bir iş sahibi olduğuna, güçlü ve iktidarı sağlam bir karaktere sahip olduğuna da yorumlanır. Silah görmek anlamı kuvvetli olmaya ve saygın biri olarak yaşamaya kılavuz ettiği gibi, haber almak anlamına da gelir. Ateşlenen silah kötü bir habere, sadece silah görmek anlamı ise bireyin endişe yaşayacağı belirsiz bir habere yorumlanır.

Rüyada Silahla Kovalanmak Psikolojik Yorumu

Kişiler gerçek yaşamlarında çözemedikleri ve kendileri için tehdit içeren durumlarla karşılaştıklarında endişe ve kaygıları artar. Bu gibi durumlarda silah simgesel olarak rüyalarda sıklıkla görülür. Rüyasında silahla kovalandığını gören kimseler korkuları olan ve korktukları şeyden kaçmak, kurtulmak isteyen kişilerdir. Başa çıkılamayan durumlarda ve yoğun bir tehdit altında olan kişiler bu tip rüyalar görürler.

Hayata daha farklı bir perspektiften bakarak mutlu olmayı istiyor ve geleceğiniz ile ilgili karamsarlıklardan arınmak ise niyetiniz Türkiye’nin en iyi medyum sitesi bütün problemlerinizi çözmek için hazırdır. Sizler için büyük bir özveriyle çalışan medyum.net güncel yazıları ile sizi bilgilendirecek ve site üzerinden tavsiye ettiğimiz gerçek medyum ile çalışarak sahtekarlardan uzak kalacaksınız.
Yapmanız gereken sadece sitemizi ziyaret etmek ve iletişim adresinden güvenilir medyum hocaya ulaşmak. Güvenilir medyumlarla alakalı tavsiyelere ve gerçek medyum yorumları için Medyum Bul sitesini ziyaret edin.

Puanımız
Bu yazıya oy vermek için tıklayın!
[Toplam: 0 Ortalama: 0]

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu
Content Protection by DMCA.com