S

Silahla Vurulduğunu Görmek Rüya Tabirleri

Rüyada Silahla Vurulduğunu Görmek

Rüyada silahla vurulduğunu görmek anlamı; düşman, kin, nefret, hırs, ihtiras gibi menfi anlamlara gelir. Bu rüyayı gören bireyin öfke duyguları kabarmış demektir. Çok acımasız duygulara kapılacak olan bu kimse, herkesin içinde olmayacak işler yapmaya yeltenecek cesareti de kendisinde bulacaktır. Bir diğer yoruma göre ise bu rüyayı gören kişi haksız kazanç elde edecektir. Bu haksız kazancından herhangi bir hayır göremeyecektir.

Rüyada Silahla Kafadan Vurulmak

Rüyada silahla kafada vurulduğunu görmek anlamı bireyin hayatı ile ilgili alacağı ölümcül kararların olacağına kılavuztir. Bu kararlar özellikle bireyin geleceğine büyük bir etkide bulunacaktır. Rüyayı gören bireyin durumuna göre bunun etkisi yapıcı da yıkıcı da olabilir. Kişi, eğer uzun zamandır kafasında düşünüp tarttığı ama kimselerle paylaşamadığı bir konu varsa, bunu dillendirme cesaretini bulacaktır. Etrafı tarafından fazla açık sözlü olduğuna dair eleştiriler alacak olan bu kimsenin gördüğü baskıyı kaldırması zor olacaktır.

Rüyada Silahla Vurulmak Ama Ölmemek

Rüyada silahla vurulup ölmediğini gören kişiyi şans melekleri enine sonunda gelip bulacaktır. Şerden kurtulacak olan kişi, hayırlara vesile olacak olan olayların ortasına düşecektir. Bu kimsenin adeta kötü kaderi ortadan kaybolacaktır. Bundan böyle hayatına güzellikler ve iyi şans ortak olacaktır. Kişi, kazandığı olumlu davranışlar ve elde ettiği varlık ile rahat bir yaşamın penceresini aralayacaktır. Rahat bir nefes alma fırsatı bulup, bütün dert ve sıkıntılarından uzaklaşacaktır.

Rüyada Yaralanmak

Kişi rüyada yaralandığını görmüş ise, bunun anlamı olumludur. Çok ani gelişmeler bu kişiyi beklemektedir. Bu ani gelişmeler, rüyada görülenin aksine iyi olarak çıkacaktır ve kişiyi rahatlatacaktır. Rüyayı gören kişi, uzun zamandır süregelen korkularının ne kadar boş ve yersiz olduğunu anlayacaktır. Bu gelişmelerden sonra bireyin hayatından huzur ve mutluluk eksik olmayacaktır.

Hayata daha farklı bir perspektiften bakarak mutlu olmayı istiyor ve geleceğiniz ile ilgili karamsarlıklardan arınmak ise niyetiniz Türkiye’nin en iyi medyum sitesi bütün problemlerinizi çözmek için hazırdır. Sizler için büyük bir özveriyle çalışan medyum.net güncel yazıları ile sizi bilgilendirecek ve site üzerinden tavsiye ettiğimiz gerçek medyum ile çalışarak sahtekarlardan uzak kalacaksınız.
Yapmanız gereken sadece sitemizi ziyaret etmek ve iletişim adresinden güvenilir medyum hocaya ulaşmak. Güvenilir medyumlarla alakalı tavsiyelere ve gerçek medyum yorumları için Medyum Bul sitesini ziyaret edin.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu
Hemen Ara