S

Silahlar Görmek Rüya Tabirleri

()

Rüyada Silahlar Görmek

Rüyada silahlar görmek anlamı, hayırlara alamet eder. Rüyayı gören bireyin hayatı boyunca hali vakti yerinde kimse olacağına, çevresindeki düşmanlarını ayıklayacağına, ticaretteki rakiplerine karşı üstünlük elde edeceğine, canın ve malının da her zaman güvende olacağına alamet eder. Rüya sahibinin, çevreden gelecek her türlü tehlikelerden, kazalardan ve belalardan uzak olduğu şeklinde tabir edilir.

Rüyada Ağır Silahlar Görmek

Rüyayı gören bireyin başarı ve zafer alacağına adının önüne önemli ünvanlar geleceğine, büyük ve ciddi işlerin içinde yer alacak isimlerin başında olacağına işaret eder. Rüya sahibinin, kazanacağı yetkilerle toplumda ve iş dünyasında sürekli gündemde kalacağına ve hep adından söz edileceğine alamet eder.

Rüyada Ateşli Silahlar Görmek

Rüyayı gören bireyin yaptığı meslekte otorite olacağına, kararları alacak ve son sözü söyleyecek kimse konumuna geleceğine, onayı alınmadan tek bir adım dahi atılamayacak kadar büyük bir rütbe elde edeceğine, hem siyasal hem de sosyal konularda üstün bilgilerle donanacağına yorulur. Rüya sahibinin karşısında halkın deyim yerindeyse hazır ol vaziyette duracağı kimse olacağına kılavuz eder.

Rüyada Büyük Silahlar Görmek

Rüyayı gören bireyin çalışmaları ile üstünlük elde edeceğine, takdir toplayacağına, itibar kazanacağına, bu durumun özellikle maddi anlamda ayrıcalık ve üstünlük elde etmesine vesile olacağına rivayet edilir. Rüya sahibinin bu sayede duruşunun ve yürüyüşünün bile değişeceğine, başı dik, göğsü önde yani mağrur kimse olacağına alamet eder.

Rüyada Silahlarla Çatışmak

Rüyayı gören bireyin yaşam savaşına, ticarette varlığını sürdürme mücadelesine ve hayat gailesine işaret eder. Rüya sahibinin otorite, makam ve zenginlik sahibi olmak için gösterdiği çabaya tabir edilir.

Rüyada Silahların Patladığını Görmek

Rüyayı gören bireyin ani haberler alacağına ve hiç beklemediği olaylar karşısında şaşkına döneceğine işaret eder.

Hayata daha farklı bir perspektiften bakarak mutlu olmayı istiyor ve geleceğiniz ile ilgili karamsarlıklardan arınmak ise niyetiniz Türkiye’nin en iyi medyum sitesi bütün problemlerinizi çözmek için hazırdır. Sizler için büyük bir özveriyle çalışan medyum.net güncel yazıları ile sizi bilgilendirecek ve site üzerinden tavsiye ettiğimiz gerçek medyum ile çalışarak sahtekarlardan uzak kalacaksınız.
Yapmanız gereken sadece sitemizi ziyaret etmek ve iletişim adresinden güvenilir medyum hocaya ulaşmak. Güvenilir medyumlarla alakalı tavsiyelere ve gerçek medyum yorumları için Medyum Bul sitesini ziyaret edin.

Bu yazı faydalı oldu mu?

Oy vermek için yıldızlara tıklayın..!

Ortalama Puan / 5. Oy sayısı:

Şu ana kadar oy yok! Bu yazıyı ilk değerlendiren siz olun.

Maalesef, bu yayın sizin için yararlı değildi!

Hadi bu yazıyı geliştirelim!

Bize bu yazıyı nasıl geliştirebileceğimizi söyle?

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Content Protection by DMCA.com
Kapalı
Kapalı
Açık Sohbet
Sıkıntınız Nedir? WhatsApp'tan Yazın!
Merhaba
Sıkıntınız Nedir? Yardımcı Olalım!
Powered by