S

Silahlı Adam Görmek Rüya Tabirleri

()

Rüyada Silahlı Adam Görmek

Rüyada silahlı adam görmek anlamı, kişiye hayat görüşü, deneyimleri ve iş tecrübeleri ile fayda sağlayacak, ilime önem veren bir erkeğe yorumlanır. Yeni tanışılacak biriyle ortak iş yapmaya, yolculuklarla elde edilecek kısmetlere de alamet eden rüya, bekar kimseler için beklemedikleri bir anda hayatlarına girecek güzel ahlaklı birine de tabir edilir. Rüya sahibinin önünde engel teşkil eden bir kimseden kurtulacağına ve bundan sonra kariyerine çok daha hızlı şekilde devam edeceğine yorumlanır. Marazlı bir duruma veya bir mal paylaşımı yüzünden kavga etmeye de alamet eden rüya, alınacak kötü bir haberin kişiyi yaşamında bazı değişiklikler yapmaya yönelteceğine de işaret eder. Tanıdık bir adamı silahlı şekilde görmek anlamı, o kimseden gelecek hayırlı bir habere, tanınmayan silahlı adam görmek anlamı ise belirsiz bir geleceğe yatırım yapılacağına kılavuz eder.

Rüyada Silahlı Adam Görüp Kaçmak

Alınan sorumlulukları yerine getirmek konusunda güçlük çeken rüya sahibinin yeteneklerini ve bilgisini istediği gibi kullanamadığına, bu nedenle yapacağı bir iş değişikliğine alamet ettiği gibi, ikinci bir üniversite yaşamına da yorumlanır. Evli kimselerin etraflarındaki laftan, sözden kurtulmak için şehir veya semt değişikliğine gideceklerini, tanıdıkları insanlardan bir müddet ayrı kalarak kafa dinleyeceklerini de bildirir. Kişiye huzursuzluk veren, aklını bulandıran bir arkadaşın varlığına işaret eder.

Rüyada Silahlı Adam Tarafından Vurulmak

Silahla kendisini vuran bireyin gerçek hayatta yaşayacağı büyük bir sıkıntıya şahitlik etmek, bu kimsenin günah işlediğini görmek anlamı ve onu uyarmak anlamındadır. Silahla vurulan kişi ölmediyse kendisini tedirgin edecek olaylara karışacağına, vurularak öldüğünü görmek anlamı ise bir sıkıntıyı çözerek yepyeni bir başlangıç yapmaya alamettir.

Rüyada Silahlı Adam Görmenin Psikolojik Yorumu

Kişinin bir korkusuna işaret eden rüya, tedirginliklerin, şüphelerin bireyin içini kemirdiğini, psikolojik olarak kendisini gergin ve huzursuz hissettiğini ifade eder. Silahlı adam sembolik olarak ortaya çıkmasından rahatsızlık duyulan bir sırrın varlığını da gösterir.

Hayata daha farklı bir perspektiften bakarak mutlu olmayı istiyor ve geleceğiniz ile ilgili karamsarlıklardan arınmak ise niyetiniz Türkiye’nin en iyi medyum sitesi bütün problemlerinizi çözmek için hazırdır. Sizler için büyük bir özveriyle çalışan medyum.net güncel yazıları ile sizi bilgilendirecek ve site üzerinden tavsiye ettiğimiz gerçek medyum ile çalışarak sahtekarlardan uzak kalacaksınız.
Yapmanız gereken sadece sitemizi ziyaret etmek ve iletişim adresinden güvenilir medyum hocaya ulaşmak. Güvenilir medyumlarla alakalı tavsiyelere ve gerçek medyum yorumları için Medyum Bul sitesini ziyaret edin.

Bu yazı faydalı oldu mu?

Oy vermek için yıldızlara tıklayın..!

Ortalama Puan / 5. Oy sayısı:

Şu ana kadar oy yok! Bu yazıyı ilk değerlendiren siz olun.

Maalesef, bu yayın sizin için yararlı değildi!

Hadi bu yazıyı geliştirelim!

Bize bu yazıyı nasıl geliştirebileceğimizi söyle?

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Content Protection by DMCA.com
Kapalı
Kapalı
Açık Sohbet
Sıkıntınız Nedir? WhatsApp'tan Yazın!
Merhaba
Sıkıntınız Nedir? Yardımcı Olalım!
Powered by