S

Silahlı Görmek Rüya Tabirleri

()

Rüyada Silahlı Görmek

Rüyada silahlı görmek anlamı, hayatının gidişatına müdahale etmek ve kaderini değiştirmek demektir. Özellikle yakın zamanda ve anda yapılacak bazı seçimlerin sonucunda rüya sahibinin mevcut hayat koşullarını tamamen değiştirerek, kendisini ve sevdiklerini güvende tutacağına, hiçbir konuda risk almadan hareket edeceği gibi, aklını kullanarak düşmanlarına koz vermeden yaşayacağına yorumlanır. Kendinden emin olmak, yeteneklerini kullanmak, kulaktan dolma bilgilerle değil, tamamen sezgiler ve edinilmiş tecrübelerle hareket etmek halinde her işte başarı elde edileceğinin ifadesidir. Kişinin sırlarını paylaşacağı bir kimseyle yakınlaşacağına ve hatta bu kimseyle ortak iş yapacağına da alamettir. Rüya sahibinin dileklerine kavuşmasının yakın olduğunu vurgulayan rüya aynı zamanda ve anda bu dönemde alacağı pek çok haber nedeniyle hareketli günler geçireceğine de yorumlanır.

Rüyada Silahlı İnsanlar Görmek

İş dünyasında belli bir yere ulaşmış, güç elde etmiş, nüfuzu olan kimselerle ahbaplık etmek ya da böyle bir çevreye girerek var olan konumunu daha da güçlendirmek demektir. Kişinin yaşadıklarını duygularıyla değil, mantığı ile kavramaya başladıktan sonra çok daha doğru kararlar alacağına ve yapacağı atılımların hepsinde başarıya ulaşacağına alamet eder. Silahlı insanlar görmek anlamı gelecek haberlerin mevcut hayat yönünü önemli ölçüde etkileyeceğini ve yeni kararlar almak gerekeceğini de bildirir.

Rüyada Silahlı Asker Görmek

Resmi kurumlarla alakalı her türlü işle alakalı gelecek haberleri temsil ettiği gibi, devlette işe girmek veya önemli bir sınavı kazanmak anlamına da gelir. Uzaklarda sevdikleri olanlar için iyi haberler alarak sevinç gözyaşları dökeceklerine, kişi gurbette ise yakın zamanda ve anda ailesine kavuşacağına alamettir. Silahlı asker gören kişiler vatani görevlerini yaptıktan sonra kısa zamanda ve anda nişan veya söz gibi bir törenle aile kurma hazırlıklarına girişirler.

Rüyada Silahlı Görmenin Psikolojik Yorumu

Kişinin bilinçaltında yaşadığı yalnızlıktan duyduğu rahatsızlığı ve aslında romantizm dolu bir beraberliğe özlem duyduğunu, bu konuda yakın çevresi de dahil olmak üzere hiç kimseye duygularını anlatamadığı için sıkıntı yaşadığını ifade eder.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Facebook’ta Twitter’da Google+’da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!

İsim

E-mail

Hayata daha farklı bir perspektiften bakarak mutlu olmayı istiyor ve geleceğiniz ile ilgili karamsarlıklardan arınmak ise niyetiniz Türkiye’nin en iyi medyum sitesi bütün problemlerinizi çözmek için hazırdır. Sizler için büyük bir özveriyle çalışan medyum.net güncel yazıları ile sizi bilgilendirecek ve site üzerinden tavsiye ettiğimiz gerçek medyum ile çalışarak sahtekarlardan uzak kalacaksınız.
Yapmanız gereken sadece sitemizi ziyaret etmek ve iletişim adresinden güvenilir medyum hocaya ulaşmak. Güvenilir medyumlarla alakalı tavsiyelere ve gerçek medyum yorumları için Medyum Bul sitesini ziyaret edin.

Bu yazı faydalı oldu mu?

Oy vermek için yıldızlara tıklayın..!

Ortalama Puan / 5. Oy sayısı:

Şu ana kadar oy yok! Bu yazıyı ilk değerlendiren siz olun.

Maalesef, bu yayın sizin için yararlı değildi!

Hadi bu yazıyı geliştirelim!

Bize bu yazıyı nasıl geliştirebileceğimizi söyle?

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Content Protection by DMCA.com
Kapalı
Kapalı
Açık Sohbet
Sıkıntınız Nedir? WhatsApp'tan Yazın!
Merhaba
Sıkıntınız Nedir? Yardımcı Olalım!
Powered by