S

Silahlı Saldırıya Uğramak Rüya Tabirleri

()

Rüyada Silahlı Saldırıya Uğramak

Rüyada silahlı saldırıya uğramak, hayırlı şekilde tabir edilmez. Büyük dertler anlamına gelen rüya, çok üzücü günler geçirileceğine ve hasta kimselerin yaşamlarının son günlerini yaşadıklarına alamettir. Silahlı saldırı, alınacak kötü bir haberin bireyin tüm gündemini bir anda değiştireceğini de bildirir. Aile içinde dedikodular yüzünden çıkacak kötü tartışmalara ve yıllarca izi kalacak kalp kırıklıklarına alamettir. Silah görmek anlamı ses anlamına geldiği için bu rüyayı gelecek kötü bir habere yormak gerekir. Büyük yankı uyandıracak olumsuz gelişmeler kadar, bireyin herkesin kulağına gidecek ve ayıplanmasına sebep olacağı bir kabahat işleyeceğine de kılavuztir. Ticarette yapılan anlaşmaların tek taraflı şekilde feshedilmesi yüzünden yüklü miktarda para ödemek zorunda kalmak, alınan işleri zamanında bitirememek yüzünden tazminat ödemek manasına da gelir.

Rüyadan Silahlı Saldırıya Uğrayıp Ölmek

Ailevi sırların bir akraba yüzünden ifşa olacağını bildirir. Kişinin bir anda çok sinirlenmesine neden olacak sözler duymasına ve daha sonra araya girecek kimseler sayesinde yatışacağına, sonrasında ise bu olayların bıraktığı etkileri üzerinden atacağına alamet eder. Geçmişte kavga edilen ve görüşülmeyen biriyle yenden irtibat kurulacağını ve var olan tüm sorunları arkada bırakmanın da tabiridir.

Rüyada Silahlı Saldırıya Uğrayıp Yaralanmak

Ömür boyu pişman olunacak bir işe girişmek demektir. Kişiyi çok derin bir şekilde etkileyecek gönül ilişkilerine girilmesi yüzünden insanlara olan güvenin kaybedileceğini, bekar kimseler için hiçbir kısmeti beğenmemesi yüzünden uzun yıllar yalnız yaşanacağını bildirir. Takıntılı bir hayat sürmenin, geçmişte yaşanan olayları sürekli gündeme getirip insanların da canını sıkmanın ifadesidir.

Rüyada Silahlı Saldırıya Uğramanın Psikolojik Yorumu

Gerçek hayatında silahlı saldırıya uğrayan insanların gördüğü bilinçaltı rüyaları arasındadır. Bu tip büyük olaylar yaşayan ve hayatta kalan insanların yaşadıkları travmanın sonucunda kişi aynı sahneleri defalarca faklı şekillerde rüyalarında görebilirler. Sürekli başına kötü bir şey gelecek olduğunu sanmanın ve giderek paranoyak düşüncelere girmenin de ifadesidir.

Hayata daha farklı bir perspektiften bakarak mutlu olmayı istiyor ve geleceğiniz ile ilgili karamsarlıklardan arınmak ise niyetiniz Türkiye’nin en iyi medyum sitesi bütün problemlerinizi çözmek için hazırdır. Sizler için büyük bir özveriyle çalışan medyum.net güncel yazıları ile sizi bilgilendirecek ve site üzerinden tavsiye ettiğimiz gerçek medyum ile çalışarak sahtekarlardan uzak kalacaksınız.
Yapmanız gereken sadece sitemizi ziyaret etmek ve iletişim adresinden güvenilir medyum hocaya ulaşmak. Güvenilir medyumlarla alakalı tavsiyelere ve gerçek medyum yorumları için Medyum Bul sitesini ziyaret edin.

Bu yazı faydalı oldu mu?

Oy vermek için yıldızlara tıklayın..!

Ortalama Puan / 5. Oy sayısı:

Şu ana kadar oy yok! Bu yazıyı ilk değerlendiren siz olun.

Maalesef, bu yayın sizin için yararlı değildi!

Hadi bu yazıyı geliştirelim!

Bize bu yazıyı nasıl geliştirebileceğimizi söyle?

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Content Protection by DMCA.com
Kapalı
Kapalı
Açık Sohbet
Sıkıntınız Nedir? WhatsApp'tan Yazın!
Merhaba
Sıkıntınız Nedir? Yardımcı Olalım!
Powered by