S

Silgi Görmek Rüya Tabirleri

Rüyada Silgi Görmek

Rüyada silgi görmek anlamı, rüya sahibinin kendisini eleştirmeyi bilmesine, yaptığı yanlışları tekrar etmemesine, akıllı, oturaklı ve mantıklı bir kimse olduğuna tabir edilir. Rüyada silgi görmek anlamı rüya sahibinin yumuşak başlı ve güzel huylu olduğuna, kimsenin hatalarını yüzüne vurmadığı gibi tam tersine sevdiği kişilerin hatalarını kapatmaya çalışan kişi olduğuna işaret eder. Geçmişi unutup, yeni bir sayfa açmaya, sil baştan bir hayat kurmaya tabir edilir.

Rüyada Silgi Almak

Rüyada silgi almak, rüya sahibinin yanlışlarını kendisini kırmadan, yapıcı bir şekilde gösteren ve onları düzeltmesi için kendisine destek verip, el uzatan bir kimsenin varlığına işaret eder. Bu kişi, büyük ihtimalle rüya sahibinin aile büyüklerinden biridir diye yorumlanır.

Rüyada Silgi Yemek

Rüyada silgi yediğini gören bireyin pek çok yanlışı görmezden gelerek, insanların kendilerini kötü hissetmelerine neden olmak istemeyen, sırf bu yüzden her şeyi içine atan ve büyüklük bende kalsın felsefesi ile yaklaşan kimse olduğu anlamına gelir. Bu kişi ayıp örten biridir.

Rüyada Silgi Tozu Görmek

Rüyada silgi tozu görmek anlamı, rüya sahibinin çevresinde moral bozmaktan, can sıkmaktan ve neşe kaçırmaktan başka hiçbir işe yaramayan, insanlar hakkında kötü söz söyleyip, iftira atmaktan geri durmayan bazı kişilerin varlığına işaret eder.

Rüyada Silgi Kaybetmek

Rüyada silgi kaybetmek, rüya sahibinin sabrının ve anlayışının sonuna gelmesine ve nazarında tüm kredisini yitirmesine neden olan bir kişiye karşı sesini yükseltip, isyan etmesine ve içindekileri açık açık söylemesine tabir edilir.

Rüyada Silgi Kalem Görmek

Rüya sahibinin birlikten kuvvet doğar mantığı ile zor işlerde ve kötü günlerde bazı kişilere destek olmasına ve bu konuda da destek beklemesine yorulur. Bu rüyayı gören kişi, sevdikleri için büyük fedakârlıklar yapacak ve onların istediği gibi onlarla birlikte hareket edebilecek kadar alçak gönüllü ve iyimserdir.

Hayata daha farklı bir perspektiften bakarak mutlu olmayı istiyor ve geleceğiniz ile ilgili karamsarlıklardan arınmak ise niyetiniz Türkiye’nin en iyi medyum sitesi bütün problemlerinizi çözmek için hazırdır. Sizler için büyük bir özveriyle çalışan medyum.net güncel yazıları ile sizi bilgilendirecek ve site üzerinden tavsiye ettiğimiz gerçek medyum ile çalışarak sahtekarlardan uzak kalacaksınız.
Yapmanız gereken sadece sitemizi ziyaret etmek ve iletişim adresinden güvenilir medyum hocaya ulaşmak. Güvenilir medyumlarla alakalı tavsiyelere ve gerçek medyum yorumları için Medyum Bul sitesini ziyaret edin.

Puanımız
Bu yazıya oy vermek için tıklayın!
[Toplam: 0 Ortalama: 0]

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu
Content Protection by DMCA.com