S

Silkelemek Rüya Tabirleri

Rüyada Silkelemek

Rüyada silkelemek, rüyayı gören bireyin uzun yıllar boyunca yeteri kadar kazanç elde edemediği ve kendisine, bilgi ve becerilerine uygun olmayan ancak yapmak zorunda kaldığı türlü işlerde çalıştıktan sonra şimdi kendisine çok uygun, büyük kazançlar sağlayacak ve hayırlı bir hayata adım atması için kendisine bütün kapıları açacak bir işe gireceğine, bu sayede artık hayatının bir düzene gireceğine, işlerinin toparlanacağına ve çok güzel bir hayat yaşayacağına kılavuz eder.

Rüyada Kilim Halı Silkelemek

Rüya sahibinin, uzun zamanda ve andan beri bıraktığı gönül işlerine geri döneceğine, iş hayatında karşısına çıkan sorunları rahat bir şekilde sona erdireceğine, işlerinin gün geçtikçe daha büyük sorunlar ile yüzleşeceğine, el attığı her işte herkesi kıskandıracak başarılar elde edeceğine, sorunlarını kendisine yardım edecek insanlar sayesinde kısa zamanda ve anda çözeceğine ve çok mutlu olacağına alamet eder.

Rüyada Halı Silkelemek

Rüyayı gören bireyin, iş hayatında ortaya koyacağı büyük başarılar sayesinde çok iyi ve hayırlı kazançlar elde edeceğine ve bu sayede işlerini daha da büyütüp çok büyük bir zenginliğe kavuşacağına tabir edilir. Aynı zamanda ve anda, rüya sahibinin, Allah yolunda ilerlediği sürece sırtının yere gelmeyeceğine, hiçbir sorun yaşamayacağına ve çok mutlu olacağına tabir eder.

Rüyada Örtü Silkelemek

Rüyayı gören bireyin, kendisini çekemeyen insanlar tarafından kurulmuş olan bir tuzaktan yakın bir zaman içinde kurtulacağına, kendisine kötülük yapmak isteyen kişileri bulup adli yoldan cezalarını çekmelerini sağlayacağına ve bu sayede kötülükleri kendisinden uzaklaştıracağına işaret eder.

Rüyada Çarşaf Silkelemek

Rüya sahibinin, çevresindeki bir bireyin bazı kötü ve sonu olmayan işlere girdiğine, bu yüzden yakın bir zaman içinde çok kötü bir duruma düşeceğine ve çok sıkıntılı ve zor günler geçireceğine kılavuz eder.

Hayata daha farklı bir perspektiften bakarak mutlu olmayı istiyor ve geleceğiniz ile ilgili karamsarlıklardan arınmak ise niyetiniz Türkiye’nin en iyi medyum sitesi bütün problemlerinizi çözmek için hazırdır. Sizler için büyük bir özveriyle çalışan medyum.net güncel yazıları ile sizi bilgilendirecek ve site üzerinden tavsiye ettiğimiz gerçek medyum ile çalışarak sahtekarlardan uzak kalacaksınız.
Yapmanız gereken sadece sitemizi ziyaret etmek ve iletişim adresinden güvenilir medyum hocaya ulaşmak. Güvenilir medyumlarla alakalı tavsiyelere ve gerçek medyum yorumları için Medyum Bul sitesini ziyaret edin.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu
Content Protection by DMCA.com