S

Silmek Rüya Tabirleri

()

Rüyada Silmek

Rüyada silmek, pek çok şekilde tabir edilebilir. Çünkü bu konu oldukça detaylıdır ve rüya nasıl görüldüyse ona göre açıklanır. Örneğin rüyada temizlik yaparken bir yeri silmek, çok hayırlıdır. Yaşanacak olumlu ve güzel olaylara kılavuz eder. Rüyada yüzüne düşen yağmur ya da su damlalarını silmek de yine hayırlara alamet eder ve rüyayı gören bireyin isteklerinin gerçekleşeceğine ve bireyin amaçlarına ulaşacağına yorulur.

Rüyada Temizlik Yapmak

Rüyada temizlik yapmak, rüya sahibinin işinde yükseleceği, ticaretinin iyi yönde ilerlemeye başlayacağı, umutlarının boşa çıkmayacağı, bozulmuş olan moralinin yerine geleceği kadar hayırlı olayların yaşanacağına alamet eder.

Rüyada Gözyaşını Silmek

Rüyada gözyaşını silmek, büyük mutluluk olarak tabir edilir. Rüyayı gören bireyin kendisini üzen, yoran ve mutsuz eden her türlü sıkıntının biteceğine, gözlerindeki yaşın kuruyacağına ve gönül yaralarının iyileşeceğine rivayet edilir.

Rüyada Yüzünü Silmek

Rüyada yüzünü silmek, rüya sahibinin kötü günlerini geride bırakacağına, hayallerini gerçekleştirmek için beklediği önemli ve büyük fırsatlar yakalayacağına alamet eder. Kişinin yaşamak istediği hayatın alt yapısını yavaş yavaş hazırlamak için adım atmayı başaracağına kılavuz eder.

Rüyada Ayna Silmek

Rüyada ayna silmek, rüyayı gören bireyin hayatının üstün başarılar ile geçeceğine bu sayede bireyin adının işi ile anılır olacağına ve herkes tarafından bilinir olacağına tabir edilir.

Rüyada Cam Silmek

Rüyada cam sildiğini gören kişi, iyi huylu ve güzel ahlaklı kimse olarak ifade edilir. Kişinin güler yüzlü, tatlı dilli ve iyi geçimli olması sayesinde insanlar tarafından çok sevildiğine işaret eder.

Rüyada Halı Silmek

Rüyada halı silmek, işlerin yolunda gideceği, kurulu düzenin devam edeceği, nimetin ve gelirin çoğalacağı şeklinde açıklanır ve zenginlik olarak tabir edilir. Rüya sahibinin şansının açık olacağı ile yorumlanır.

Hayata daha farklı bir perspektiften bakarak mutlu olmayı istiyor ve geleceğiniz ile ilgili karamsarlıklardan arınmak ise niyetiniz Türkiye’nin en iyi medyum sitesi bütün problemlerinizi çözmek için hazırdır. Sizler için büyük bir özveriyle çalışan medyum.net güncel yazıları ile sizi bilgilendirecek ve site üzerinden tavsiye ettiğimiz gerçek medyum ile çalışarak sahtekarlardan uzak kalacaksınız.
Yapmanız gereken sadece sitemizi ziyaret etmek ve iletişim adresinden güvenilir medyum hocaya ulaşmak. Güvenilir medyumlarla alakalı tavsiyelere ve gerçek medyum yorumları için Medyum Bul sitesini ziyaret edin.

Bu yazı faydalı oldu mu?

Oy vermek için yıldızlara tıklayın..!

Ortalama Puan / 5. Oy sayısı:

Şu ana kadar oy yok! Bu yazıyı ilk değerlendiren siz olun.

Maalesef, bu yayın sizin için yararlı değildi!

Hadi bu yazıyı geliştirelim!

Bize bu yazıyı nasıl geliştirebileceğimizi söyle?

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Content Protection by DMCA.com
Kapalı
Kapalı
Açık Sohbet
Sıkıntınız Nedir? WhatsApp'tan Yazın!
Merhaba
Sıkıntınız Nedir? Yardımcı Olalım!
Powered by