S

Sim Görmek Rüya Tabirleri

Rüyada Sim Görmek

Rüyada sim görmek anlamı, rüyayı gören bireyin hayatında bazı şeylerin tersi yönde ilerlemeye başlayacağına, bu durumun moralinin bozulmasına, canının sıkılmasına, tabiri caizse yüzünün düşmesine neden olacağına rivayet edilir. Rüya sahibi mutlu, mesut yaşarken bir anda karşısına bazı aksilikler çıkacak ve tüm hayatı da, düzeni de bir anda alt üst olacak demektir.

Rüyada Parlak Sim Görmek

Rüyada parlak sim görmek anlamı de sim görmek anlamıle aynı şekilde tabir edilir ve rüyayı gören kişi için uğursuzluklarla ve şanssızlıklarla geçireceği zor bir sürece alamet eder ve bu dönemde rüya sahibinin kısmetlerinin kapanması nedeniyle sıkıntılarının, sorunlarının ve zorluklarının artacağı şeklinde kabul edilir.

Rüyada Altın Sim Görmek

Rüyayı gören bireyin kendisine hayır ve kazanç getirmeyecek işlere atılacağına lakin sonucun istediği gibi olmayacağına, bireyin elindekilerinden de olacağına ve büyük bir hayal kırıklığı içine düşeceğine işaret eder. Maddi anlamda güç kaybetmeye, geçim derdine ve yokluğa düşmeye tabir edilir.

Rüyada Gümüş Sim Görmek

Bu rüya hayırlara alamet eder. Rüyayı gören bireyin özellikle de sağlıktan yana tüm sıkıntılarının çözüleceğine, bireyin gerek bedenen, gerekse ruhsal olarak içine düştüğü hastalıkları atlatacağına, ağız tadına, neşeye, huzura ve sıhhate kavuşacağına kılavuz eder.

Rüyada Simli İp Görmek

Rüyayı gören bireyin bahtının parlak, geleceğinin de açık olacağı anlamına gelir. Rüya sahibinin hayallerinin, isteklerinin ve hedeflerinin gerçekleşeceğine, bireyin yüzünün güleceğine, hayatının güzelleşeceğine ve işlerinin de kolaylaşacağına rivayet edilir.

Rüyada Simli Ayakkabı Görmek

Rüyayı gören bireyin lüks ve konfor içinde yaşayacağına, iş hayatında atılıma geçeceğine, kendisine büyük kar getirecek işler yapacağına bu sayede refahının, zenginliğinin, malının ve parasının da artacağına kılavuz eder. Kişinin şansının açılması sayesine işinin gücünün de rast gideceği ile açıklanır.

Hayata daha farklı bir perspektiften bakarak mutlu olmayı istiyor ve geleceğiniz ile ilgili karamsarlıklardan arınmak ise niyetiniz Türkiye’nin en iyi medyum sitesi bütün problemlerinizi çözmek için hazırdır. Sizler için büyük bir özveriyle çalışan medyum.net güncel yazıları ile sizi bilgilendirecek ve site üzerinden tavsiye ettiğimiz gerçek medyum ile çalışarak sahtekarlardan uzak kalacaksınız.
Yapmanız gereken sadece sitemizi ziyaret etmek ve iletişim adresinden güvenilir medyum hocaya ulaşmak. Güvenilir medyumlarla alakalı tavsiyelere ve gerçek medyum yorumları için Medyum Bul sitesini ziyaret edin.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu
Hemen Ara