S

Sınav Kazanmak Rüya Tabirleri

Rüyada Sınav Kazanmak

Rüyada sınav kazanmak, uğur olarak kabul edilir. Şansın ve bahtın açık, geleceğin de parlak olacağına tabir edilir. Rüya sahibinin tüm hayatının başarılar içinde geçeceğine, ailesini utandırmayacağına, ileride saygın bir kimse olacağına işaret eder. Rüyada sınav kazanmak, ün, nam, şan, şöhret ve rütbe sahibi olmaya, zenginliğe, bolluk ve berekete, mutlu bir hayata, sağlıklı, uzun ömre işaret eder.

Rüyada Sınav Görmek

Rüyada sınav görmek anlamı, rüya sahibinin olaylara karşı sakin ve mantıklı yaklaşan bir kişi olduğuna, duygularına ve öfkesine yenilmediği için en belalı olaydan bile zarar görmeden, başı ağrımdan kurtulabildiğine yorulur.

Rüyada Sınava Girmek

Rüyada sınava girmek, rüyayı gören bireyin korktuğu şeylerle sınanacağına lakin en zor durumda bile hak yolunu terk etmeyeceği için selamete, huzura ve esenliğe kavuşacağına tabir edilir.

Rüyada Sınav Kazanmak

Rüyada sınav kazanmak, düşmanı ya da rakibi yenmeye, işinde üstünlük elde etmeye, başarıya ve zafere tabir edilir. Çalışma azmi ve inancı sayesinde her işin ve zorluğun üstesinden gelmeyi başaran bir kimsenin varlığına kılavuz eder.

Rüyada Sınava Yetişmek

Rüyada sınava yetişmek, rüya sahibinin kulağına küpe edeceği bir olay yaşayacağına ya da yaptığı bir hata dolayısıyla büyüklerinden bir nasihat alıp ona uyacağına tabir edilir. Rüya sahibi aynı hataya düşmemek ve aynı sıkıntıları yeniden yaşamamak için yemin edecek demektir.

Rüyada Sınava Geç Kalmak

Rüyada sınava geç kalmak, hayırsız ve uğursuz kişilerle karşılaşmaya bu kişilere uyup onların gittiği yoldan gitmeye bu nedenle de pek çok kazaya ve belaya uğramaya kılavuz eder. Rüyayı gören bireyin çevresindekilere karşı temkinli davranmasında fayda var demektir.

Rüyada Sınavda Kopya Çekmek

Rüya sahibinin çok sevdiği ve güvendiği bir kimse tarafından sırtından bıçaklanacağı anlamına gelir.

Hayata daha farklı bir perspektiften bakarak mutlu olmayı istiyor ve geleceğiniz ile ilgili karamsarlıklardan arınmak ise niyetiniz Türkiye’nin en iyi medyum sitesi bütün problemlerinizi çözmek için hazırdır. Sizler için büyük bir özveriyle çalışan medyum.net güncel yazıları ile sizi bilgilendirecek ve site üzerinden tavsiye ettiğimiz gerçek medyum ile çalışarak sahtekarlardan uzak kalacaksınız.
Yapmanız gereken sadece sitemizi ziyaret etmek ve iletişim adresinden güvenilir medyum hocaya ulaşmak. Güvenilir medyumlarla alakalı tavsiyelere ve gerçek medyum yorumları için Medyum Bul sitesini ziyaret edin.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu
Hemen Ara