S

Sini Görmek Rüya Tabirleri

Rüyada Sini Görmek

Rüyada sini görmek anlamı, rüya sahibinin hayatında meydana gelecek olan hayırlı ve güzel gelişmelere kılavuz eder. Kişi, kendine ait bir düzen kuracak, yeni bir ev açacak, ailesi ve sofrası genişleyecek, rızkı ve ekmeği artacak demektir. Helal yoldan ekmek sahibi olmaya, gururlu olup, onurlu bir yaşamı seçmeye, geçim sıkıntısı çekmemeye, sevdiğine kavuşmaya ve muradına ermeye kılavuz eder.

Rüyada Sini Almak

Rüyada sini almak, hayra alamet etmez. Can sıkıntısına neden olacak ve moral bozacak haberler almaya, kötü olaylar yaşamaya tabir edilirken rüya sahibinin neşesinin, ağız tadının ve huzurunun kaçacağı olaylar yaşayacağına, arka arkaya pek çok aksilik ve zorluk ile karşılaşacağına işaret eder.

Rüyada Sini Yıkamak

Rüyada sini yıkamak, bir kısmı harcanacak mal varlığına ya da sermayeye kılavuz eder. Rüyayı gören bireyin ekmeğinin ve evindeki bereketinin azalmasına sebep olacak işlere gireceğine ve zarar edeceğine tabir edilir.

Rüyada Sini Taşımak

Rüyada sini taşımak, rüyayı gören bireyin kazancını zor ama makbul olan yollardan kazandığına kılavuz eder. Kişi, çalışkanlığı ve azmi sayesinde deyim yerindeyse ekmeğini taştan çıkaracak kadar mert ve yiğit kimsedir diye yorumlanır.

Rüyada Bakır Sini Görmek

Rüyada bakır sini görmek anlamı, kısmetin açılması anlamına gelir. Rüya sahibinin işinin gücünün rast gideceğine, başarıya giden yollar üzerindeki engellerin kalkacağına, böylece olabildiğince aşama kaydedeceğine alamet eder. Rızkın genişlemesi ve verimin artması anlamına gelir.

Rüyada Tepsi Görmek

Rüyada tepsi görmek anlamı, kolay geçime, bol nimete, işlerin ve hayatın yükünü hafifleten kişiye, yapılan her işten büyük fayda sağlamaya, kalkınmaya ve yeni bir yuva kurmaya işaret eder. Rüya sahibinin gönlündeki kişiyi bulacağına ve kendisi ile bir ömür mutlu yaşayacağı, huzurlu bir birlikteliği olacağına yorulur.

Hayata daha farklı bir perspektiften bakarak mutlu olmayı istiyor ve geleceğiniz ile ilgili karamsarlıklardan arınmak ise niyetiniz Türkiye’nin en iyi medyum sitesi bütün problemlerinizi çözmek için hazırdır. Sizler için büyük bir özveriyle çalışan medyum.net güncel yazıları ile sizi bilgilendirecek ve site üzerinden tavsiye ettiğimiz gerçek medyum ile çalışarak sahtekarlardan uzak kalacaksınız.
Yapmanız gereken sadece sitemizi ziyaret etmek ve iletişim adresinden güvenilir medyum hocaya ulaşmak. Güvenilir medyumlarla alakalı tavsiyelere ve gerçek medyum yorumları için Medyum Bul sitesini ziyaret edin.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu
Content Protection by DMCA.com