S

Sınıf Görmek Rüya Tabirleri

()

Rüyada Sınıf Görmek

Rüyada sınıf görmek anlamı uçarı kimseye işaret eder. Bu kişi olmayacak şeylerin peşinden giden, her söylenen inanan, her denileni yapmayı deneyen, bir iş yaparken kendisine kazanç mı getirecek yoksa zarar mı verecek diye düşünmeden hareket eden kişi olarak tabir edilir. Bu kişi, yaşı ne kadar ilerlese de, ne kadar yıl geçse de hep aynı kafada olacak ne bir adım ileri ne de bir adım geri gidecek olan kişi olarak tasvir edilir.

Rüyasında sınıf gören bireyin ailesi ve yakın çevresi bu düşüncesizce ve mantıksızca hareket edişi nedeni ile kendisinden çok şikâyetçidir. Özellikle de rüya sahibinin annesi ve babası kendisine nasihat vermekten yorulmuş, yaka silkip duruyordur.

Rüyada Sınıf Arkadaşlarını Görmek

Mazide kalan güzel günleri düşünmek ve yâd etmek olarak tabir edilir. Rüya sahibi, geçmişini unutmayan ve çok özleyen kişidir. Bu kişi geçmişi düşünüp düşünüp hüzünlenmeden edemez.

Rüyada Sınıf Tahtası Görmek

Emek verilen ve bel bağlanan, yani hayır getirmesi beklenen işlere, evlat sahibi olmaya ve rüya sahibinin kendisine endişe veren şeylere kılavuz eder.

Rüyada İlkokul Öğretmenini Görmek

Rüya sahibinin iyi niyetinden yararlanmaya çalışan kişilere kılavuz eder. Bu kişiler rüya sahibini aptal yerine koyarak, kendisini eğlence konusu yaparlar ve rüya sahibini toplum içinde rencide etmek için elinden geleni yaparlar. Rüyada ilkokul öğretmenini görmek anlamı bu kişilere yorulur.

Rüyada Tebeşir Görmek

Kendisine yeteri kadar değer vermeyen, dikkat etmeyen ve özen göstermeyen yani kendisini sevmeyen kişi ile tabir edilir. Bu kişi düzensiz yaşam şekli nedeni ile pasaklı bir hale düşmüş, paspal şekilde geziyordur.

Rüyada Yaka Görmek

Makam, ün ve başarı anlamına gelir. Rüya sahibi zaferlerle ve mutlulukla geçecek bir hayat yaşayacaktır.

Hayata daha farklı bir perspektiften bakarak mutlu olmayı istiyor ve geleceğiniz ile ilgili karamsarlıklardan arınmak ise niyetiniz Türkiye’nin en iyi medyum sitesi bütün problemlerinizi çözmek için hazırdır. Sizler için büyük bir özveriyle çalışan medyum.net güncel yazıları ile sizi bilgilendirecek ve site üzerinden tavsiye ettiğimiz gerçek medyum ile çalışarak sahtekarlardan uzak kalacaksınız.
Yapmanız gereken sadece sitemizi ziyaret etmek ve iletişim adresinden güvenilir medyum hocaya ulaşmak. Güvenilir medyumlarla alakalı tavsiyelere ve gerçek medyum yorumları için Medyum Bul sitesini ziyaret edin.

Bu yazı faydalı oldu mu?

Oy vermek için yıldızlara tıklayın..!

Ortalama Puan / 5. Oy sayısı:

Şu ana kadar oy yok! Bu yazıyı ilk değerlendiren siz olun.

Maalesef, bu yayın sizin için yararlı değildi!

Hadi bu yazıyı geliştirelim!

Bize bu yazıyı nasıl geliştirebileceğimizi söyle?

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Content Protection by DMCA.com
Kapalı
Kapalı
Açık Sohbet
Sıkıntınız Nedir? WhatsApp'tan Yazın!
Merhaba
Sıkıntınız Nedir? Yardımcı Olalım!
Powered by