S

Sinir Krizi Geçirmek Rüya Tabirleri

Rüyada Sinir Krizi Geçirmek

Rüyada sinir krizi geçirmek, şerli olaylar yaşanacağına alamet eder. Rüya sahibinin çok kötü ve tatsız geçecek günler yaşayacağına, işindeki kısmetin ve şansın eskisi gibi yaver gitmeyeceğine işaret eder. Uğursuzluğun kol gezeceği, ağız tadının, rahatın ve huzurun da kaçacağı anlamına gelir. Rüyada sinir krizi geçirmek, sakin, huzurlu ve yolunda giden hayatın alt üst olacağına tabir edilir.

Rüyada Sinir Krizi Geçirdiğini Görmek

Rüyada sinir krizi geçirdiğini görmek anlamı, benzer anlama gelir ve bireyin sinirlerinin bozulacağı pek çok kötü olayın yaşayacağı anlamına gelir. İşlerdeki verimin ve bereketin düşeceği, yoklukla geçecek günlerin geleceği bu nedenle aile içindeki geçimin de bozulacağı şeklinde açıklanır.

Rüyada Kriz Geçirmek

Rüyada kriz geçirmek de aynı anlama gelir ve rüyayı gören bireyin hayallerinin söneceği, umutlarının kırılacağı ve emeklerinizinde boşa gideceği ile ifade edilir. Sıkıntıların ve zorlukların baş göstereceğine tabir edilir.

Rüyada Sinirlendiğini Görmek

Rüyada sinirlendiğini gören bireyin rüyası, maddi anlamda gücünün azalacağı, büyük sermayeler ile girdiği işlerin istediği gibi yürümeyeceği ve güvendiği kişilerden yana hayal kırıklığı yaşayacağı şeklinde yorumlanır.

Rüyada Avazı Çıktığı Kadar Bağırmak

Bir bireyin rüyasında kendini avazı çıktığı kadar bağırarak görmesi o bireyin şerli bir olay yaşaması ve kötü günler geçirmesi anlamına gelir. Kazaya, belaya ya da derde düşmeye ve sıkıntı çekmeye alamet eder.

Rüyada Feryat Etmek

Rüyada feryat etmek güzeldir ve çok hayırlı olayların yaşanacağına işaret eder. Rüyayı gören bireyin geleceği için hayırlı adımlar atacağı ve girdiği işlerde başarı elde edeceği ile açıklanır.

Rüyada İsyan Etmek

Rüyada isyan etmek nahoş olayların yaşanacağına, kötü haberler alınacağına, işlerin sarpa sarmaya başlayacağına ve rüya sahibinin çok tedirgin olup, huzurunun kaçacağı şeylerle karşılaşacağı ile değerlendirilir.

Hayata daha farklı bir perspektiften bakarak mutlu olmayı istiyor ve geleceğiniz ile ilgili karamsarlıklardan arınmak ise niyetiniz Türkiye’nin en iyi medyum sitesi bütün problemlerinizi çözmek için hazırdır. Sizler için büyük bir özveriyle çalışan medyum.net güncel yazıları ile sizi bilgilendirecek ve site üzerinden tavsiye ettiğimiz gerçek medyum ile çalışarak sahtekarlardan uzak kalacaksınız.
Yapmanız gereken sadece sitemizi ziyaret etmek ve iletişim adresinden güvenilir medyum hocaya ulaşmak. Güvenilir medyumlarla alakalı tavsiyelere ve gerçek medyum yorumları için Medyum Bul sitesini ziyaret edin.

Puanımız
Bu yazıya oy vermek için tıklayın!
[Toplam: 0 Ortalama: 0]

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu
Content Protection by DMCA.com