S

Sır Görmek Rüya Tabirleri

Rüyada Sır Görmek

Rüyada sır görmek anlamı, rüyayı gören bireyin, iş hayatında çok büyük atılımlar gerçekleştirdikten sonra işlerinde içinde büyük bir durgunluğa gireceğine, bu yüzden çok büyük sıkıntılar ve sorunlar yaşayacağına, maddi olarak çok zarara uğradığı bir sırada hiç beklemediği bir yerden çok büyük bir kazanç elde ede edeceğine ve bu sayede sorunlarını ortadan kaldıracağına alamet eder. Ayrıca, yardıma muhtaç olan kişilere yardım edeceğine rivayet eder.

Rüyada Sır Saklamak

Rüya sahibinin, iş hayatı içinde ve sosyal hayat içinde kendisine yakın olmasını istediği kişileri çok iyi bir şekilde analiz ettikten ve davranışlarını kontrol ettikten sonra onlar ile arkadaşlık ve ahbaplık kurduğuna, bu sayede kendisini kötü ve geçimsiz insanlardan koruduğuna ve sevdiği kişiler ile çok daha rahat edeceğine alamet eder.

Rüyada Sır Söylemek

Uzun zamanda ve andan beri çeşitli sıkıntılar çeken ve bu sıkıntılar yüzünden maddi olarak büyük bir zarara uğrayan rüya sahibinin, işlerinde çok büyük sıkıntılar ve sorunlar yaşadığına, bu sorunlardan kurtulmak için destek istediği kişilerden bir türlü destek göremediğine, bu yüzden çok sıkıntı çektiğine ancak yakın bir zaman içinde karşısına çıkacak büyük bir fırsat sayesinde rahat edeceğine işaret eder.

Rüyada Sır Vermek

Rüyayı gören bireyin, iş hayatı içinde büyük başarılara imza atacağına, bu başarılar sayesinde insanlar tarafından dört gözle takip edileceğine ve sahip olduğu yetenekleri çok iyi bir şekilde kullanarak büyük bir zenginliğe kavuşacağına tabir edilir. Aynı zamanda ve anda, rüya sahibinin, içinde bulunduğu durumdan ötürü atacağı bazı hatalı adımlar yüzünden insanlar tarafından kınanacağına kılavuz eder.

Rüyada Sır Duymak

Rüya sahibinin, hayatı içinde uzun zamanda ve andan beri görmediği ve sevdiği bir kişi ile ilgili bazı haberler alacağına işaret eder.

Hayata daha farklı bir perspektiften bakarak mutlu olmayı istiyor ve geleceğiniz ile ilgili karamsarlıklardan arınmak ise niyetiniz Türkiye’nin en iyi medyum sitesi bütün problemlerinizi çözmek için hazırdır. Sizler için büyük bir özveriyle çalışan medyum.net güncel yazıları ile sizi bilgilendirecek ve site üzerinden tavsiye ettiğimiz gerçek medyum ile çalışarak sahtekarlardan uzak kalacaksınız.
Yapmanız gereken sadece sitemizi ziyaret etmek ve iletişim adresinden güvenilir medyum hocaya ulaşmak. Güvenilir medyumlarla alakalı tavsiyelere ve gerçek medyum yorumları için Medyum Bul sitesini ziyaret edin.

Puanımız
Bu yazıya oy vermek için tıklayın!
[Toplam: 0 Ortalama: 0]

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu
Content Protection by DMCA.com