Büyüler

Şirinlik Büyüsü Nedir ve Nasıl Yapılır?

İlgili Makaleler

2 Yorum

  1. hocam.ciddi bir durumum var.esimle ciddi sorunlar yasiyoruz.ilk baslarda guler yuzluyken son zamnlarda olmadik seyleri dert edip surat asiyor kafasını eyip yüzüme bakmıyor.İlk esimden ogluma,bana hiç yapmadığı hakaretler sergiliyor .Hatta öldurmekle de tehdit etmeye basladi ve cok sıklastı.Çocuklarım icin endiseliyim,psikolojik siddeti oldum olasi bitmedi.her gecen gün farkli bir borc vs ile ben den para ve değerli şeyleri istiyor yoruldum artik.konusarak cozum bulalım desem de tersliyor üzerime yürüyor,kizimizi alip gitmekten bahsediyor.bosanamam da..cünkü eminim öldürür. Cezaevine girmemis insan değil.Kendi öz babasina saldiran insan dan ne hayır gelir ne yapicam.Bilmiyorum yardimci olabilir misiniz?

  2. Murat Osman hocayla ben çalıştım. nişanlımla evlilik aşamasındayız ama herşeye karışan altlı üstlü oturalım diye direten kaynanamın ağzına bakıyordu ,
    ben nasıl çıldırmayım. Murat Osman hocayı yorumlardan görüp aradım. Rahmani okumalar filan yapıyormuş büyü gibi gelmedi bana. Murat Osman hoca bize de şirinlik terkibini uygun gördü .

    Murat Osman hoca işlem hakkında bilgi almak istediğimde her şeyi anlattı benden sabırlı olmamı istedi. Benim anneme yakın ev tuttuk kiraya çıkacağımız halde, bedava olarak annesinin alt katı evinde oturmak varken ?? düşünün yani. hem de ben ne dersem onu yapmaya başladı.Hocamızdan şaşmayın başka Murat adında hocalar da var. Ama hocamızın adı Murat Osman . Hocamızın sağlığına duacıyım hayatım yeniden düzene girdi. Kaynanamı dinlemiyor sadece önemli olduğunda dinleyip umursuyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu