S

Sis Görmek Rüya Tabirleri

Rüyada Sis Görmek

Rüyada sis görmek anlamı, rüya sahibi için belirsizlik ve kararsızlık olarak tabir edilir. Bu dönem, kişi için içinden çıkılamaz bir hal alabilir ve rüya sahibinin aklında, bir türlü nihayetlendiremediği işleri olabilir. Rüyada sis görmek anlamı, iki fikirliliğe, karamsarlığa, kararsızlığa, gelecek hakkındaki endişelere ve çelişkilere kılavuz eder. Rüyasında sis gören kişi, bir süre ne yapacağını bilemeden gezecek, yarınlarından emin olamadığı için kesin kararlara varamayacaktır diye tabir edilir.

Rüyada Sis İçinde Kalmak

Rüya sahibinin çok çalışarak, uykusuz geçireceği günlerine işaret eder. Kişi yoğun iş temposu nedeniyle öylesine yorgun düşecektir ki deyim yerindeyse adeta ayakta uyuyacaktır. Bunun karşılığında elde ettiği kazanç, yorgunluğuna da, uykusuzluğuna da değecek kadar tatmin edici olacaktır.

Rüyada Sis Yapmak

Rüyada sis yapmak, büyük bir parti yapmaya kılavuz eder. Rüya sahibinin, büyük bir davet verip, arkadaşları ile doyasıya eğlenip, deşarj olacağına ve tüm stresini atacağına tabir edilir.

Rüyada Siste Yürümek

Rüya sahibinin yaşama hırsına, sorunlar ve zorluklar karşısında mücadeleci tavrına, kararlılığına ve inadına işaret eder. Rüya sahibi şartlar ne kadar zor ve ağır olsa da baş koyduğu yoldan ayrılmayan ve büyük bir sabırla hedefine ulaşan kişi olarak yorumlanır.

Rüyada Sisli Yol Görmek

Rüyada sisli yol görmek anlamı, rüya sahibinin çevresindeki zor ve huysuz kişilerin varlığına tabir edilir. Bu kişiler rüya sahibinin vazgeçemeyeceği kadar çok sevdiği ve değer verdiği kişilerdir lakin onları memnun etme de mutlu etmek de çok zordur.

Rüyada Sisli Dağ Görmek

Rüyada sisli dağ görmek anlamı, aşılabilecek bir soruna ya da çaresi bulunabilecek bir hastalığa işaret eder. Rüya sahibi için önemsiz ve kafasına bile takmayacağı bir problemin ortaya çıkacağına, bu durumun çok uzun sürmeden atlatılacağına yorulur.

Hayata daha farklı bir perspektiften bakarak mutlu olmayı istiyor ve geleceğiniz ile ilgili karamsarlıklardan arınmak ise niyetiniz Türkiye’nin en iyi medyum sitesi bütün problemlerinizi çözmek için hazırdır. Sizler için büyük bir özveriyle çalışan medyum.net güncel yazıları ile sizi bilgilendirecek ve site üzerinden tavsiye ettiğimiz gerçek medyum ile çalışarak sahtekarlardan uzak kalacaksınız.
Yapmanız gereken sadece sitemizi ziyaret etmek ve iletişim adresinden güvenilir medyum hocaya ulaşmak. Güvenilir medyumlarla alakalı tavsiyelere ve gerçek medyum yorumları için Medyum Bul sitesini ziyaret edin.

Puanımız
Bu yazıya oy vermek için tıklayın!
[Toplam: 0 Ortalama: 0]

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Content Protection by DMCA.com