S

Sitem Görmek Rüya Tabirleri

Rüyada Sitem Görmek

Rüyada sitem görmek anlamı, arkadaşlarına yeterli ilgi göstermeyen rüya sahibine kırılan dostların varlığına ve bireyin duyacağı kırıcı sözlere alamet eder. Aile içinde istenmeyen bazı konuşmalar, kıyaslamalar yapılacağı gibi, iş yerinde de hak edilen mevkiye başkasının geçtiğini görerek yaşanacak hayal kırıklığına tabir edilir. Kişinin aldığı bazı kararların ailesi tarafından akıl dışı ya da çılgınca bulacağını bildiren rüya, aynı zamanda ve anda aile üyeleri ile özellikle baba ile bireyin arasındaki soğuk rüzgarlara da işaret eder. İşine aşırı derecede yoğunlaşan rüya sahibinin eşine ve ailesine karşı daha az vakit ayırmasının sonucunda ilişkilerinde ciddi bir zayıflama olacağını ve herkesin kişiye karşı mesafe alarak soğuk davranacağını bildirir. Anlayış görmek anlamı istenilen bir döneme de işaret eden rüya, bireyin kendisini anlaşılamamış olarak görmesinin de alametidir.

Rüyada Sitem Etmek

Sevdiği bir kimse ile gireceği tartışma sonucunda daha önce kendisine söylenen bir yalanı fark edecek olan rüya sahibinin yaşayacağı hayal kırıklığına işaret eden rüya, intikam alma isteği ile dolan bireyin yanlış hareketler yapmasından dolayı ailesi tarafından uyarılacağının da işaretçisidir. Sitem edilen kişi de tanınıyorsa bu durumda o kimse ile gerçek yaşamda kırıcı bir olay yaşanacağı anlamına gelir.

Rüyada Sitem Edilmek

Düşünmeden veya ince hesaplar yapmadan girişilen bir iş sonucunda bireyin uğrayacağı zarara ve ailesinin sözünü dinlememesi üzerine düşeceği mahcubiyete işaret eder. Sitem edildiğini görenlerin eşleri ile aralarında gönül kırgınlıkları ve alınganlıklar olur. Bekarlar için sevdikleri kişiyle aralarına giren lafa, söze kılavuz olduğu gibi bireyin bilinçsizce yaptıkları sonunda kötü bir duruma düşmesine de alamet eder.

Rüyada Sitem Görmenin Psikolojik Yorumu

Çocukluk ve ilk gençlik çağında ailesinin ve özellikle babasının kendisi ile ilgilenmediğini ve ihtiyacı olan şefkati göstermediğini düşünen rüya sahibinin içinde büyüttüğü kırgınlığı ve sevgi, ihtiyacını ifade eder.

Hayata daha farklı bir perspektiften bakarak mutlu olmayı istiyor ve geleceğiniz ile ilgili karamsarlıklardan arınmak ise niyetiniz Türkiye’nin en iyi medyum sitesi bütün problemlerinizi çözmek için hazırdır. Sizler için büyük bir özveriyle çalışan medyum.net güncel yazıları ile sizi bilgilendirecek ve site üzerinden tavsiye ettiğimiz gerçek medyum ile çalışarak sahtekarlardan uzak kalacaksınız.
Yapmanız gereken sadece sitemizi ziyaret etmek ve iletişim adresinden güvenilir medyum hocaya ulaşmak. Güvenilir medyumlarla alakalı tavsiyelere ve gerçek medyum yorumları için Medyum Bul sitesini ziyaret edin.

Puanımız
Bu yazıya oy vermek için tıklayın!
[Toplam: 0 Ortalama: 0]

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu
Content Protection by DMCA.com