S

Sıva Yapmak Rüya Tabirleri

Rüyada Sıva Yapmak

Rüyada sıva yapmak, rüyayı gören bireyin, daha önce giriştiği işlerde yaptığı hataları göz önüne almayarak, daha sonra yapacağı işlerde hatalarından ders alarak ve yeni hatalar yapmayarak başarıya ulaşmasına kılavuz eder. Yapılan hataların tekrar edilmemesi halinde büyük başarıların kazanılıp çok iyi işler yapılacağına işaret edilir.

Rüyada Çimento Görmek

Rüyada çimento görmek anlamı, rüya sahibinin parasal açıdan sağlayacağı bir avantaj sayesinde yapacağı yatırımlardan çok büyük miktarlarda mal ve mülk kazanacağına ve hayırlı işlerde kullanacağına yorumlanır.

Rüyada Çimento Karmak

Rüyada çimento karmak, hayal edilen ve yapılması için çok çaba sarfedilen bir iş ya da çalışma için tüm kişisel yetenekleri ve becerileri seferber etmeye kılavuz eder.

Rüyada Kum Görmek

Rüyada kum görmek anlamı, mala yorulur. Çok kum, yapılan çalışmalar ve çalışılan işlerden kazanılan çok paraya tabir edilir. Diğer taraftan kum görmek anlamı, çalışmamaya, işten kaçmaya ve onca iş bulunmasına rağmen yapılan tembelliğe yorumlanır. Aynı zamanda ve anda, birkaç ahbapla ortak yapılacak bir işe para koymaya alamettir.

Rüyada Kırmızı Kum Görmek

Rüyada al kum görmek anlamı, uzun zamandır iş hayatında yaşanan sıkıntının son bulmasına ve işle ilgili güzel haberler alınmasına yorulur.

Rüyada Sarı Kum Görmek

Rüyada sarı kum görmek anlamı, çok zor durumdaki bireyin, Allah ’a ettiği isyandan pişman olmasına ve yaptıkları için tövbe edip bağışlanmayı dilemesine yorumlanır. Ayrıca, sağlık sorunlarında ortaya çıkan artışa ve hastane yollarının görünmesine kılavuztir.

Rüyada Kireç Görmek

Rüyada kireç görmek anlamı, var olan hastalıkların son bulmasına, yaşanan sıkıntıların bitmesine ve istenen türlü güzel şeye ulaşmaya ve feraha çıkmaya işaret eder. Aynı zamanda ve anda, yapılan bir işten sonra aile büyükleri ve komşular tarafından takdir edilerek diğer insanlara ve yaşıtlara örnek gösterilemeye yorulur.                                                                                                                                                

Hayata daha farklı bir perspektiften bakarak mutlu olmayı istiyor ve geleceğiniz ile ilgili karamsarlıklardan arınmak ise niyetiniz Türkiye’nin en iyi medyum sitesi bütün problemlerinizi çözmek için hazırdır. Sizler için büyük bir özveriyle çalışan medyum.net güncel yazıları ile sizi bilgilendirecek ve site üzerinden tavsiye ettiğimiz gerçek medyum ile çalışarak sahtekarlardan uzak kalacaksınız.
Yapmanız gereken sadece sitemizi ziyaret etmek ve iletişim adresinden güvenilir medyum hocaya ulaşmak. Güvenilir medyumlarla alakalı tavsiyelere ve gerçek medyum yorumları için Medyum Bul sitesini ziyaret edin.

Puanımız
Bu yazıya oy vermek için tıklayın!
[Toplam: 0 Ortalama: 0]

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Content Protection by DMCA.com