S

Sivil Polis Görmek Rüya Tabirleri

Rüyada Sivil Polis Görmek

Rüyada sivil polis görmek anlamı, bireyin herkesten sakladığı ve yaptığı sakıncalı işlerin bir bir ortaya döküleceğine, mevcut aile ve iş yaşantısının çalkantılara sahne olacağına alamettir. Atılan adımların dikkatsizliğine ve kötü kimseler le karşılaşılacağına da yorumlanır. Rüyada sivil polis görmek anlamı devletle ilgili işlerde de aksilikler yaşanacağına ve kanuni açıdan sıkıntılı bir döneme girileceğine de tabir olur. Sivil polis gören kişi erkek ise tehlikeli bir kadınla tanışır ve hayatı alt üst olur. Bir bayanın sivil polis görmesi ise boşanmasına neden olur.

Rüyada Üniformalı Polis Görmek

Rüyasında üniformalı erkek polis gören kişi resmi bir başvurusunda olumlu neticeler alır. Görülen polis bayan ise, iş konusunda aksilikler yaşanır ve beklenen sonuçlar olumsuz olur. Rüyasında üniforması yırtılmış bir polis gören bireyin adı kirli bir işe karışır. Ütülü, temiz üniformalı bir polis görmek anlamı ise, rüya sahibinin terfi alacağına işaret eder.

Rüyada Polis Görmek

Rüyasında polis gören kişi hayırlı bir haber alır. Bekar bir kimse polis görürse evlenir, evli kişi polis görürse yeni bir bebek sahibi olur. Yaşlı kimselerin rüyalarında polis görmesi ise akraba ilişkilerinde çıkacak huzursuzluğa yorulur.

Rüyada Polisten Kaçtığını Görmek

Rüyasında polisten kaçan bireyin geçmişten kalan borçlar yüzünden başı derde girer. Maddi kayıp anlamına da gelen rüya, aynı zamanda ve anda işyerinde çıkacak huzursuzluklara ve ikiliklere de alamettir. Rüyasında polisten kaçıp, yakalandığını gören kişi eşi ile münakaşa yaşar, kurtulmayı başarıyorsa isteklerine kavuşur ve maddi açıdan da refaha erer.

Rüyada Polis Çağırmak

Rüyasında polis çağıran kişi, ruhsal açıdan kötü bir döneme girer. Hayata küsmeye ve yalnız kalmaya da yorulan rüya, bireyin Allah yolunda gitmediğine ve günahkar bir kimse olduğuna da alamettir. Dünya işlerine fazla düşmüş ve ahiret hayatını unutmuş bir kimseyi de işaret eder.

Hayata daha farklı bir perspektiften bakarak mutlu olmayı istiyor ve geleceğiniz ile ilgili karamsarlıklardan arınmak ise niyetiniz Türkiye’nin en iyi medyum sitesi bütün problemlerinizi çözmek için hazırdır. Sizler için büyük bir özveriyle çalışan medyum.net güncel yazıları ile sizi bilgilendirecek ve site üzerinden tavsiye ettiğimiz gerçek medyum ile çalışarak sahtekarlardan uzak kalacaksınız.
Yapmanız gereken sadece sitemizi ziyaret etmek ve iletişim adresinden güvenilir medyum hocaya ulaşmak. Güvenilir medyumlarla alakalı tavsiyelere ve gerçek medyum yorumları için Medyum Bul sitesini ziyaret edin.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu
Hemen Ara