S

Sivilce Patlatmak Rüya Tabirleri

Rüyada Sivilce Patlatmak

Rüyada sivilce patlatmak, rüya sahibinin sevincini yakınlarıyla paylaşmak isteyeceğine işaret eder. Kişi, açık sözlü ve açık yürekliliği sayesinde sadece sevincini değil, üzüntüsünü, sıkıntısını, ayıbını ve eksiğini de sevdiği ve güvendiği kişilerle paylaşarak, onlardan akıl almayı becerebilecek kadar tevazu sahibi kimsedir diye tasvir edilir. Rüyada sivilce patlamak, genel anlamı ile gizli kalan şeylerin ayyuka çıkmasına tabir edilir.

Rüyada Sivilce Sıkmak

Rüyada sivilce sıkmak da sivilce patlatmakla benzer şekilde tabir edilir. Rüya sahibinin bazen günah çıkarması amacıyla bazen de övgüye layık bulduğu işlerini herkesle paylaşmasına işaret eder. Gerçeklerin konuşulmasına ve etekteki taşların dökülmesine yorulur.

Rüyada Sivilce Koparmak

Rüyada sivilce koparmak iki şekilde tabir edilir. Eğer rüya sahibi canının yandığını hissederse bu hayırlıdır ve kem gözlerden korunmaya işaret eder. Fakat rüyayı gören kişi, sivilceyi koparttığında hiçbir şey hissetmese o halde bazı kötülükler karşısında savunmasız ve çaresiz kalacağı anlamına gelir.

Rüyada Yüzünde Sivilce Çıkması

Rüyasında yüzünde sivilce çıktığını gören kişi, büyük şans ve büyük kısmet yakalayacak, önemli oranda mal varlığına ve paraya kavuşarak, bolluk ve bereket içinde olacak demektir. Bu rüya aynı zamanda ve anda gönül işlerinin de yolunda gideceğine ve kişiye mutluluk getireceğine kılavuz eder.

Rüyada Sivilcenin Kanadığını Görmek

Rüyada sivilcenin kanadığını görmek anlamı, rüya sahibinin tam da her şey bitti, yandım, öldüm, bittim dediği ve çok ümitsiz olduğu bir anda hayırlı bir haber alarak, silkelenmesi, kendine gelmesi ve ümitlerinin yeniden yeşermesi şeklinde yorumlanır.

Rüyada Sivilceden İrin Aktığını Görmek

Rüyada sivilceden irin ya da başka değişle iltihap aktığını görmek anlamı çok hayırlıdır. Rüya sahibinin tüm dertlerinden ve hastalıklarından kurtulmasına, yüzünün gülmesine ve eskisi gibi yaşam sevinciyle dolmasına işaret eder.

Hayata daha farklı bir perspektiften bakarak mutlu olmayı istiyor ve geleceğiniz ile ilgili karamsarlıklardan arınmak ise niyetiniz Türkiye’nin en iyi medyum sitesi bütün problemlerinizi çözmek için hazırdır. Sizler için büyük bir özveriyle çalışan medyum.net güncel yazıları ile sizi bilgilendirecek ve site üzerinden tavsiye ettiğimiz gerçek medyum ile çalışarak sahtekarlardan uzak kalacaksınız.
Yapmanız gereken sadece sitemizi ziyaret etmek ve iletişim adresinden güvenilir medyum hocaya ulaşmak. Güvenilir medyumlarla alakalı tavsiyelere ve gerçek medyum yorumları için Medyum Bul sitesini ziyaret edin.

Puanımız
Bu yazıya oy vermek için tıklayın!
[Toplam: 0 Ortalama: 0]

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Content Protection by DMCA.com