S

Sivilce Sıkmak Rüya Tabirleri

Rüyada Sivilce Sıkmak

Rüyada sivilce sıkmak, rüya sahibinin, yaşadığı bazı sorunlar üzerinde pek durmadığına ve bu sorunları kendi sorunları değilmiş gibi algıladığına, bu durumları kabul edip çözüm araması ve en kısa zamanda ve anda çözüme kavuşturması gerektiğine alamet eder. Aynı zamanda ve anda, yaşadığı olayları ve duyguları artık kabullenmesi ve bunlarla yüzleşmesi anlamına da gelir.

Rüyada sivilce sıkmak, iş hayatında ve eğitim hayatında engelleri bir bir ve kararlılıkla aşarak çok büyük ve kimsenin tahmin edemeyeceği başarılara imza atmaya rivayet eder.

Rüyada Sivilce Sıktığını Görmek

Rüyada sivilce sıkmak ile aynı anlam gelmektedir. Rüya sahibinin, sorunları ile yüzleşmesi gerektiğine, sıkıntılarının çok yakın zamanda ve anda sona ereceğine ve büyük ve anlamlı başarılara imza atacağına işaret eder.

Rüyada Sivilce Patlatmak

Rüyayı gören bireyin, iş hayatında ve aile hayatında uzun zamanda ve andan beri yaşanan ve çözümsüzmüş gibi duran çok büyük sorunları ve büyük sıkıntıları hiç kimsenin yardımı olmadan, düşünüp taşınarak ve çeşitli yollar deneyerek ortadan kaldıracağına ve bu durumun insanlar tarafından çok takdir edileceğine tabir eder. Aynı zamanda ve anda, iş hayatında çok büyük emekler vererek çok iyi ve başarılı işlere imza atmaya kılavuz eder.

Rüyada Yüzünde Sivilce Sıkmak

Rüya sahibinin, yaptığı işlerin ve kazandığı başarıların insanlar arasında çok büyük ses getirdiğine, bu şekilde çok iyi bir kariyere sahip olma yolunda ilerleyeceğine ve iş hayatında çok daha rahat bir şekilde ekmek kazanmaya başlayacağına yorulur.

Rüyada Büyük Sivilce Sıkmak

Rüyayı gören bireyin, iş hayatında ve eğitim hayatında çok daha büyük zorluklar ile karşılaşacağına, çok büyük ve akıllıca hareketler ile bu durumdan kurtulup çeşitli başarılar kazanacağına ve bu başarıların başka insanlar tarafından duyulması ile çok büyük takdir alıp kariyerinde sıçrama yapacağına tabir eder.

Hayata daha farklı bir perspektiften bakarak mutlu olmayı istiyor ve geleceğiniz ile ilgili karamsarlıklardan arınmak ise niyetiniz Türkiye’nin en iyi medyum sitesi bütün problemlerinizi çözmek için hazırdır. Sizler için büyük bir özveriyle çalışan medyum.net güncel yazıları ile sizi bilgilendirecek ve site üzerinden tavsiye ettiğimiz gerçek medyum ile çalışarak sahtekarlardan uzak kalacaksınız.
Yapmanız gereken sadece sitemizi ziyaret etmek ve iletişim adresinden güvenilir medyum hocaya ulaşmak. Güvenilir medyumlarla alakalı tavsiyelere ve gerçek medyum yorumları için Medyum Bul sitesini ziyaret edin.

Puanımız
Bu yazıya oy vermek için tıklayın!
[Toplam: 0 Ortalama: 0]

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Content Protection by DMCA.com