S

Sivrisinek Görmek Rüya Tabirleri

Rüyada Sivrisinek Görmek

Rüyada sivrisinek görmek anlamı, rüya sahibinin hayatındaki, küçük hesaplar peşinde olan, faydacı, menfaat ve çıkar düşkünü, ucuz ve basit hareketler içindeki bir kimsenin varlığı ile tabir edilir. Bu kişi rüya sahibinin malına ve parasına göz dikmiş, içten pazarlıklı, alttan alttan gizli planlar yapan ve rüya sahibinin arkasından iş çeviren kimse olarak tasvir edilir.

Rüyada sivrisinek görmek anlamı, bireyin çevresinde çok sayıda menfaatçi insanların olduğuna ve bu insanların yalanlarıyla, ikiyüzlülükleriyle kişiye zarar verdiklerine alamet eder. Kişi hakkında söylenen alçakça sözlerin, kötü dedikoduların moral bozukluğuna neden olduğu gibi, rüya sahibinin aile yaşantısına da olumsuz etkiler yaptığına yorumlanır. Huzur bozucu insanlar yüzünden mutsuzlaşan rüya sahibinin, çevresini değiştirmek için ev değişikliği yapacağına, eski arkadaşlarından bir kısmıyla da görüşmeyi keseceğine tabir edilir. Hain, laf taşıyan, başkalarının acılarından beslenen düşmanların varlığına da alamet eden rüya, bu insanlara karşı önlem alınacağına, bazı durumlarda yasal süreçleri başlatarak düşmanlarına gözdağı verecek rüya sahibinin bu şekilde rahat edeceğine yorumlanır.

Rüyada Sivrisinek Öldürmek

Rüyada sivrisinek öldürmek, rüya sahibine yük olan, üstelik dost gibi görünüp, haince planlarla zarar vermeye çalışan bir düşmanından kurtulacağına işaret eder. Rüya sahibinin bu hain kimseden kurtulması hayatında çok şey fark ettirecek ve bireyin rahata kavuşarak, huzura ermesini sağlayacak demektir.

Düşmanlara galip gelmek için yeni planlar yapılacağına ve tesirli şekilde verilen mücadele sonucunda kişiyi rahatsız eden pek çok kişiden kolayca kurtulacak olmaya tabir edilir. Sivrisinek öldüren kişi hasta ise iyileşmeye başlar ve eski gücüne kavuşur kavuşmaz işinin başına geçer. Geçici bir mevki kaybı yaşamaya, haksızlığa uğramaya lakin sonrasında kendini, dürüstlüğünü ve haklılığını ispat etmeye de yorulur.

Rüyada Sivrisinek Isırması

Rüyada sivrisineğin kendini ısırdığını gören kişi, kendisine karşı pusu kurmuş, maddi anlamda kendisinden fayda görmeye çalışan bir kişi ile karşı karşıya kalacaktır diye tabir edilir. Bu kişi fırsatçı kimsedir ve elinden geldiğince rüya sahibi üzerinden nemalanmaya çalışıp, onu sömürmek için her şeyi yapacaktır.

Rüya sahibinin en yakınında bulunan kimselerden zarar göreceğine, alttan alta işler yürüten, bireyin arkasından konuşan ve huzurunu bozacak konuşmalar yapan, aile işlerine fitne ve fesat sokan kimselerin varlığına yorulur. Can sıkıcı durumların arka arkaya gelmesinden yorulan rüya sahibinin, bir müddet daha bu insanlarla uğraşacağına, kökten çözüm bulamaması halinde huzurunun sürekli bozulacağına kılavuz eder. Hırsızlığa uğramak manasına da gelen rüya, ortağı olanların sürekli azalan gelirlerinden dolayı şüphe içinde kalacaklarına ve zararın kaynağını arayacaklarına da yorumlanır.

Rüyada Sivrisinek Sürüsü Görmek

Rüyada sivrisinek sürüsü görmek anlamı, iyi değildir. Hastalık, sıkıntı ve zorluk anlamına gelir. Rüya sahibinin dert edineceği, gözyaşı dökeceği ve çok mutsuz olacağı bazı olaylarla karşılaşacağına ve çok meşakkatli günler geçireceğine kılavuz eder.

Rüyada Sivrisinek Yakalamak

Rüyada sivrisinek yakaladığını gören kişi, birinin yapacağı bir kötülüğü, hileyi ya da fesadı fark edecek demektir. Bu kişi rüya sahibinin çevresinde dönüp dolaşan biridir, rüya sahibi aynı şeyi kendisine de yapacağını düşünerek bu kişiyle tüm iletişimini koparacaktır diye yorumlanır.

Rüyada Ölü Sinek Görmek

Rüyada ölü sinek görmek anlamı, rüya sahibinin haklılığını ispatlayamadığı ama sonuna kadar haklı olduğu bir konuda, aklanmasına ve bazı kişiler tarafından kendisine haksızlık yapıldığı için özür kabul etmesine işaret eder.

Rüyada Sivrisinek Görmenin Psikolojik Yorumu

Kişinin sürekli aklını kurcalayan, kafasını meşgul eden ve bir türlü çözemediği sorunların varlığına alamet eder. Gün içinde akla geldiği gibi, uykuları da kaçıran sorunların çoğunun çevredeki insanlardan kaynaklandığına, ikili ilişkilerde samimiyetin eksik olduğuna, bireyin güvensizlik yaşaması yüzünden sosyal ortamlardan da kaçınmaya başladığına yorumlanır.

Hayata daha farklı bir perspektiften bakarak mutlu olmayı istiyor ve geleceğiniz ile ilgili karamsarlıklardan arınmak ise niyetiniz Türkiye’nin en iyi medyum sitesi bütün problemlerinizi çözmek için hazırdır. Sizler için büyük bir özveriyle çalışan medyum.net güncel yazıları ile sizi bilgilendirecek ve site üzerinden tavsiye ettiğimiz gerçek medyum ile çalışarak sahtekarlardan uzak kalacaksınız.
Yapmanız gereken sadece sitemizi ziyaret etmek ve iletişim adresinden güvenilir medyum hocaya ulaşmak. Güvenilir medyumlarla alakalı tavsiyelere ve gerçek medyum yorumları için Medyum Bul sitesini ziyaret edin.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu
Content Protection by DMCA.com