S

Sivrisinek Öldürmek Rüya Tabirleri

Rüyada Sivrisinek Öldürmek

Rüyada sivrisinek öldürmek, kendisinden hayır ve vefa beklenmeyecek bir kişi ile açıklanır. Rüya sahibinin çevresindeki dünyadan bihaber, sadece günü ve anı yaşayan, dişe dokunur hiçbir iş yapmamış, hiçbir meziyeti olmayan, sadece menfaat için insanlara yanaşan ve onlara dalkavukluk eden bir kimsenin varlığına alamet eder. Bu rüya aynı zamanda ve anda rüya sahibinin başarılarının önüne geçmeye çalışan ve yollarını kapatmak için uğraşan bir kişiyi alt etmesi ile değerlendirilir.

Rüyada Böcek Öldürmek

Rüyada böcek öldürmek de benzer şekilde açıklanır ve rüya sahibinin canını sıkmaktan ve malından yemekten başka bir işe yaramayan birini hayatından tamamen çıkarmak için karar alacağına ve bu konuda kesin kararlı davranacağına alamet eder.

Rüyada Fare Öldürmek

Rüyada fare öldürdüğünü gören kişi, ticaret hayatında kendisine rakip olan kişilere karşı başarı elde edecek demektir. Kem gözlerden ve art niyetli kişilerden korunmaya ve güvende olmaya işaret eder.

Rüyada Kertenkele Öldürmek

Rüyada kertenkele öldürmek, rüya sahibinin canını sıkan ve moralini bozan bir bireyin yapacağı ve artık bardağı taşıracak son damla olacak bir hareketi ile yollarını ilelebet ayrılacağına ve rüyayı gören bireyin bundan pişmanlık değil memnuniyet duyacağına kılavuz eder.

Rüyada Kirpi Öldürmek

Rüyada kirpi öldürmek, çok güçlü ve çok kararlı olan bir rakipten ya da hısımdan zarar görmeden, aklı ve mantıklı kararları sayesinde kurtulmayı başaracağına rivayet edilir. Bu sayede artık güvende olmaya yorulur.

Rüyada Kelebek Öldürmek

Rüyada kelebek öldürmek, hem hayra hem de şerre işaret eder. Rüya sahibinin akıllı ve kararlı adımlar attığı takdirde karlı işlere gireceğine ve güzel huylu kişilerle karşılaşacağına, düşüncesiz adımlar attığı ve fevri davrandığı sürece de kötü olaylar yaşayacağına ve yakasını tekin olmayan kişilere kaptıracağına işaret eder.

Hayata daha farklı bir perspektiften bakarak mutlu olmayı istiyor ve geleceğiniz ile ilgili karamsarlıklardan arınmak ise niyetiniz Türkiye’nin en iyi medyum sitesi bütün problemlerinizi çözmek için hazırdır. Sizler için büyük bir özveriyle çalışan medyum.net güncel yazıları ile sizi bilgilendirecek ve site üzerinden tavsiye ettiğimiz gerçek medyum ile çalışarak sahtekarlardan uzak kalacaksınız.
Yapmanız gereken sadece sitemizi ziyaret etmek ve iletişim adresinden güvenilir medyum hocaya ulaşmak. Güvenilir medyumlarla alakalı tavsiyelere ve gerçek medyum yorumları için Medyum Bul sitesini ziyaret edin.

Puanımız
Bu yazıya oy vermek için tıklayın!
[Toplam: 0 Ortalama: 0]

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu
Content Protection by DMCA.com