S

Siyah Akrep Görmek Rüya Tabirleri

Rüyada Siyah Akrep Görmek

Rüyada siyah akrep görmek anlamı, çok güçlü ve sinsi bir düşman sahibi olunduğuna ve dikkat etmek gerektiğine işaret eder. Rüyada görülen siyah akrep, kişiye her an zarar vermek için fırsat kollayan kötü niyetli kimseleri işaret ettiği gibi, rüya sahibinin çok büyük zararlar görebileceğinin de altını çizer. Siyah akrep hanenin içinde görülürse düşman aile üyelerinden biridir. Evin dışında görülen siyah akrep ise yakın akraba veya tanıdıklardan bir zarar görüleceğine yorumlanır. Siyah akrep farklı bir yoruma göre evli kişiler için çok büyük bir kavgaya ve kıskançlığa da tabir edilir.

Rüyada Akrep Sokması Görmek

Kişinin ahlakı bozuk ve düşmanca tavırları olan biri ile çok büyük bir münakaşaya gireceği anlamına gelir. Akrep tarafından sokulan kişi düşmanları tarafından da kötülük görür ve zarara uğrar. Akrep evin içinde sokarsa eşi tarafından aldatılacağına veya çok büyük bir ihanete uğrayacağına, evin dışında akrep sokması görenler de iş yerlerinde ciddi bir tartışma ve sıkıntı yaşarlar.

Rüyada Akrep Görmek

İyiye yorulmaz ve kişiye zarar vermek isteyen kimseler olduğunu işaret eder. Akrep gören bireyin çevresinde çok sayıda laf söz dolaşır ve bireyin dedikodusu yapılır. Aynı zamanda ve anda ahlaksız ve kötü niyetli bir kimse ile ilişkide olunduğuna ve bu kişi tarafından sıkıntı yaşanacağına da kılavuz eder. Akrep bireyin bilmediği ve çok yakınında olan gizli bir düşmana da yorumlanır.

Rüyada Siyah Akrep Görmek

Çevresinde kendisine zarar vereceğini düşündüğü kişiler olanlar rüyalarında siyah akrep görebilirler. Zaman zaman akrepten korkan insanların da rüyalarında akrep görmesi olağan bir durumdur. Akrep bireyin tehlikede olduğunu düşünmesi ve korkması şeklinde yorumlandığı gibi, aynı zamanda ve anda sevdiği kimselerden ihanete uğrayan ve zarar görenlerin de rüyalarında akrep görmeleri ile sıklıkla karşılaşılır.

Hayata daha farklı bir perspektiften bakarak mutlu olmayı istiyor ve geleceğiniz ile ilgili karamsarlıklardan arınmak ise niyetiniz Türkiye’nin en iyi medyum sitesi bütün problemlerinizi çözmek için hazırdır. Sizler için büyük bir özveriyle çalışan medyum.net güncel yazıları ile sizi bilgilendirecek ve site üzerinden tavsiye ettiğimiz gerçek medyum ile çalışarak sahtekarlardan uzak kalacaksınız.
Yapmanız gereken sadece sitemizi ziyaret etmek ve iletişim adresinden güvenilir medyum hocaya ulaşmak. Güvenilir medyumlarla alakalı tavsiyelere ve gerçek medyum yorumları için Medyum Bul sitesini ziyaret edin.

Puanımız
Bu yazıya oy vermek için tıklayın!
[Toplam: 0 Ortalama: 0]

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Content Protection by DMCA.com