S

Siyah At Görmek Rüya Tabirleri

Rüyada Siyah At Görmek

Rüyada siyah at görmek anlamı, rüya sahibinin hidayete ereceği ve hikmet sahibi olacağı anlamına gelir. Kişinin insanlar içinde çok sevileceği ve saygı göreceği işler yapacağına bu sayede herkesin takdirini toplamayı başaracağına rivayet edilir. Rüyayı gören bireyin bilge kimse olacağına, insanlara ilim irfan aşılayacağına, yol göstereceğine ve bu yönüyle toplum içinde nam salacağına alamet eder.

Rüyada Siyah At Sevmek

Rüyada siyah at sevmek, rüyayı gören bireyin işinde kendisine başarı ve zafer getirecek adımlar atacağına işaret ederken bir diğer yandan da rüya sahibinin çevresinde kendisine hayır ve mutluluk getirecek, zor gününde yanında olacak ve ömür boyu kendisini hiç terk etmeyecek kişiler olacağı anlamına gelir.

Rüyada Siyah At Kovalaması

Rüyada siyah at kovalaması, rüya sahibinin etrafında dönüp duran kısmetine işaret eder ve bireyin yakın zamanda ve anda bir kısmet alacağı ile tabir edilir. Bu rüya şans olarak kabul edilir ve bireyin yaşamında çok yakında güzel şeyler olacağına yorulur.

Rüyada Siyah At Sürüsü Görmek

Rüyada siyah at sürüsü görmek anlamı, rüyayı gören bireyin kendi işinde uzman olan ve başarıları ile konuşulan kimselerle bir araya geleceğine ve onlarla ortak iş yapacağına kılavuz eder. Rüyada görülen siyah at sürüsü rüya sahibinin çevresindeki iş güç sahibi olan kimselerin varlığına alamet eder.

Rüyada Siyah Ata Binmek

Rüyada siyah ata binmek, rüyayı gören bireyin zenginliğe kavuşacağına, malının ve parasının çoğalacağına ayrıca toplumda sözü geçen kimse olacağına kılavuz eder.

Rüyada At Binmek

Rüyada at binmek, bireyin muradına ereceğine işaret eder. Rüya sahibinin gözünü diktiği makama erişeceğine ve elini attığı her işin altından alnının akı ile çıkacağına tabir edilir. Kişinin bir başarıdan diğerine koşacağına ve geleceğinin parlak olacağına rivayet edilir.

Hayata daha farklı bir perspektiften bakarak mutlu olmayı istiyor ve geleceğiniz ile ilgili karamsarlıklardan arınmak ise niyetiniz Türkiye’nin en iyi medyum sitesi bütün problemlerinizi çözmek için hazırdır. Sizler için büyük bir özveriyle çalışan medyum.net güncel yazıları ile sizi bilgilendirecek ve site üzerinden tavsiye ettiğimiz gerçek medyum ile çalışarak sahtekarlardan uzak kalacaksınız.
Yapmanız gereken sadece sitemizi ziyaret etmek ve iletişim adresinden güvenilir medyum hocaya ulaşmak. Güvenilir medyumlarla alakalı tavsiyelere ve gerçek medyum yorumları için Medyum Bul sitesini ziyaret edin.

Puanımız
Bu yazıya oy vermek için tıklayın!
[Toplam: 0 Ortalama: 0]

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu
Content Protection by DMCA.com