S

Siyah Balık Görmek Rüya Tabirleri

Rüyada Siyah Balık Görmek

Rüyada siyah balık görmek anlamı, rüyayı gören bireyin, içine düştüğü sıkıntılı durumu ortadan kaldıracak, borçlarını kapatmasına ve rahat bir nefes almasına olanak sağlayacak ama çok hayırlı olmayan ve yakın bir zamanda ve anda olmasa bile ilerleyen dönemlerde rüya sahibinin başını belaya sokabilecek olan bir miktar kazanca kılavuz eder. Aynı zamanda ve anda, rüyayı gören bireyin, yaşayacağı büyük bir mutluluk içinde ortaya çıkacak üzüntüye ya da sıkıntıya alamet eder.

Rüyada Küçük Siyah Balık Görmek

Uzun zamanda ve andan beri sıkıntı çeken rüya sahibinin, yakın bir zamanda ve anda eline geçecek olan az bir miktar para ile sıkıntısının bir kısmını gidereceğine ve kısa bir süre için de olsa rahat bir nefes alacağına tabir edilir.

Rüyada Siyah Beyaz Balık Görmek

Çok büyük çalışmalar yapmak için çeşitli araştırmalara girişen rüya sahibinin, çok başarılı bir çalışma oluşturduğuna, bu çalışmalar ile çok büyük başarı kazanacağına, çok iyi işler gerçekleştireceğine ve maddi olarak kazanç elde edeceğine rivayet eder.

Rüyada Siyah Balık Tutmak

Rüya sahibinin, iş hayatında yaşadığı sıkıntıları geçirecek, çok büyük sorunlardan kurtulmasını sağlayacak, günden güne artan borçlarından yakın bir zaman içinde kurtulmasını sağlayacak, çok güzel ve hayırlı işlerin kapılarını açıp çok daha iyi işler gerçekleştirilmesini sağlayacak ve büyük ama biraz sorunlu bir işe gireceğine işaret eder.

Rüyada Siyah Balık Yemek

Yakın bir zamanda ve anda uzun yıllardır hayal ettiği şeylere kavuşmaya başlayan rüya sahibinin, çok mutlu ve huzurlu olacağı bir döneme girdiğine, karar verme aşamasından sonra gerçekleştireceği çalışmalardan çok büyük kazançlar elde edeceğine, sıkıntılarından kurtulup rahata ereceğine, aile hayatı için çok hayırlı ve güzel bir karar vererek hayırlı bir kısmet ile evleneceğine ve çocuk sahibi olacağına kılavuz eder.

Hayata daha farklı bir perspektiften bakarak mutlu olmayı istiyor ve geleceğiniz ile ilgili karamsarlıklardan arınmak ise niyetiniz Türkiye’nin en iyi medyum sitesi bütün problemlerinizi çözmek için hazırdır. Sizler için büyük bir özveriyle çalışan medyum.net güncel yazıları ile sizi bilgilendirecek ve site üzerinden tavsiye ettiğimiz gerçek medyum ile çalışarak sahtekarlardan uzak kalacaksınız.
Yapmanız gereken sadece sitemizi ziyaret etmek ve iletişim adresinden güvenilir medyum hocaya ulaşmak. Güvenilir medyumlarla alakalı tavsiyelere ve gerçek medyum yorumları için Medyum Bul sitesini ziyaret edin.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu
Content Protection by DMCA.com