S

Siyah Ceket Görmek Rüya Tabirleri

Rüyada Siyah Ceket Görmek

Rüyada siyah ceket görmek anlamı, resmi bir işte başarı elde etmek anlamına gelir. Özellikle resmi dairede görev almak isteyen kişilerin bekledikleri müjdeli haberin yakın zamanda ve anda gelmesi sonucu hızlı bir şekilde iş başı yapılacağına, bekar kişiler için yıldırım nikahının söz konusu olacağına da kılavuztir. Siyah ceketin bir başka anlamı ise bireyin yakınlarından veya sevdiği kişilerden birini kaybetmesi üzerine yas tutacağı ve kabir ziyaretine gideceğine de alamet eder. Genellikle devlet işleri ile alakalı durumlara, yönetici konumuna yükselerek başkaları nazarında da çok saygın biri haline gelineceğine işaret eder.

Rüyada Siyah Ceket Giymek

Evlenmek anlamına geldiği gibi, erkekler için smokin giymek, damatlık giymek şeklinde de yorumlanır. bekar bayanlar için kendisinden yaşça büyük, olgun ve özellikle kendi işinin başında olan, resmi makamlarda ise üst düzey yönetici konumunda olan biri ile evlenileceğine tabir edilir. Siyah ceket giyen kişi geçmişte yaşadığı ve zamanında kişiyi fazlaca etkilemiş olan bir olayın yasının hala tutulduğu anlamına da gelir. Etkileyici bir iş yaşantısının, kişiyi üst makamlara ve itibar kazanmasına neden olacak başarılara imza atacak işler yapmasına da alamet eder.

Rüyada Siyah Ceket Almak

Yaşanan bazı aksiliklerin kişide derin bir karamsarlığa neden olacağını, bundan sonra yapmak istediklerini veya hayallerini çok daha mantıksal çerçevede değerlendireceğini, iş konusunda eski şevkini ve hevesini yeniden kazanmasının zor olacağını ve özellikle psikolojik açıdan uzun sürecek bir dalgalanma sürecine gireceğini işaret eder. Siyah ceket alan kişiler yakınları ile ilgili önemli bir hastalık haberi alarak üzülürler.

Siyah Ceket Görmenin Psikolojik Yorumu

Siyah ceket ruhsal çöküşün, bireyin mutsuzluğunun ve acı çektiğinin göstergesidir. Özellikle yas döneminde olanların hala bu olayları ve yaşanan acıyı üzerlerinden atamadıklarına alamettir. Geçmişinden kurtulamadığı gibi, geleceğine de umutla bakamayan insanların umutsuz dünyalarının rüyalarda ortaya çıkmış halidir.

Hayata daha farklı bir perspektiften bakarak mutlu olmayı istiyor ve geleceğiniz ile ilgili karamsarlıklardan arınmak ise niyetiniz Türkiye’nin en iyi medyum sitesi bütün problemlerinizi çözmek için hazırdır. Sizler için büyük bir özveriyle çalışan medyum.net güncel yazıları ile sizi bilgilendirecek ve site üzerinden tavsiye ettiğimiz gerçek medyum ile çalışarak sahtekarlardan uzak kalacaksınız.
Yapmanız gereken sadece sitemizi ziyaret etmek ve iletişim adresinden güvenilir medyum hocaya ulaşmak. Güvenilir medyumlarla alakalı tavsiyelere ve gerçek medyum yorumları için Medyum Bul sitesini ziyaret edin.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu
Content Protection by DMCA.com