S

Siyah Çorap Görmek Rüya Tabirleri

Rüyada Siyah Çorap Görmek

Rüyada siyah çorap görmek anlamı, genel olarak sıkıntıya işaret eder. Eğer giyilen çorap temiz ve yeni ise bu durumda bireyin sahip olduğu malları ve parayı emin şekilde koruması gerektiğine dair de uyarıcı bir anlama sahiptir. Allah rızası için tüm mallarının zekatının verilmesi gerektiğine de işaret eder. Siyah çorap görmek anlamı bazen de rüya sahibi bekar ise evleneceği anlamına gelir.

Rüyada Çorap Görmek

Temiz çorap hayırlı işlere ve evliliğe, güzel bir çorap görmek anlamı ise bireyin takdir edilecek işlerle uğraşacağına ve saygın bir kimse olacağına, rüyayı gören bir kadın ise hizmetkar edineceğine yorulur. Eski bir çorap gören bireyin kazancının Allah katında kabul görülmediğine ve mallarının zekatını vermediğine kılavuztir. Rüyada görülen çorap hem eski, hem de kötü kokuyor ise, bu durumda bireyin çevresinde dedikodu yapan kimseler olduğuna ve can sıkıcı olaylar yaşayacağı anlamına gelir.

Rüyada Çorap Satın Almak

Rüyasında çorap alan bireyin parası ve malı artar. İşinde yeni atılımlar yapar ve zengin olur. Kendisine çorap hediye edildiğini gören bireyin ise içinden çıkamadığı bir mevzuda yardım alıp işleri yoluna koyacağına alamettir. Rüyada alınan çorabın kaçtığını gören kişi ise yeni bir aşka yelken açar. Çorap kaçması her türlü maceraya da kılavuz eder. Tanımadığı birinin çorabını alan bireyin kocası ya da karısı vefat eder.

Rüyada Renkli Çorap Görmek

Siyah çorap varlıklı bir kimseye, beyaz çorap ise bekar erkek için çok güzel bir bayanla evlilik yapacağına yorulur. Rüya sahibi bayan ise ve beyaz çorap giyiyorsa zengin bir eşe sahip olur. Rüyasında al çorap gören kişi iyi yürekli bir eşe sahip olur. Yeşil çorap gören kişi namuslu bir hayat sürer ve evleneceği kişi de namusuna düşkün olur. Görülen çorabın üzerinde işlemeler var ise bu durumda evlenilecek kişi hem maddi açıdan zengin olur, hem de pek çok iyi huya sahip olur.

Hayata daha farklı bir perspektiften bakarak mutlu olmayı istiyor ve geleceğiniz ile ilgili karamsarlıklardan arınmak ise niyetiniz Türkiye’nin en iyi medyum sitesi bütün problemlerinizi çözmek için hazırdır. Sizler için büyük bir özveriyle çalışan medyum.net güncel yazıları ile sizi bilgilendirecek ve site üzerinden tavsiye ettiğimiz gerçek medyum ile çalışarak sahtekarlardan uzak kalacaksınız.
Yapmanız gereken sadece sitemizi ziyaret etmek ve iletişim adresinden güvenilir medyum hocaya ulaşmak. Güvenilir medyumlarla alakalı tavsiyelere ve gerçek medyum yorumları için Medyum Bul sitesini ziyaret edin.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu
Content Protection by DMCA.com