S

Siyah Deniz Görmek Rüya Tabirleri

Rüyada Siyah Deniz Görmek

Rüyada siyah deniz görmek anlamı, kötü ve üzücü haberler almak, işlerde yaşanan düzensizlikler ve karışıklıklar yüzünden zor zamanlar geçirmek demektir. Kişinin bugüne kadarki huzurlu, mutlu hayatına gölge düşeceğini, evli kişilerin eşleriyle aralarında güvensizliklerin baş göstereceğini ve kıskançlıklar yüzünden kavga edilmesiyle hanedeki huzurun, beraberliğin zarar göreceğini tabir eder. Durgun siyah deniz düşmanlara işaretken, dalgalı siyah deniz bireyin büyük rakiplerle mücadele edeceği bir iş kuracağını, sorunlar çıksa da, yıpransa da amacına ulaşacağına alamet eder. Siyah deniz birbirinden değişik şekillerde yorumlandığı için, bazı yorumcular bireyin elde edeceği asalete ve saygınlığa, işte kudret sahibi olmaya da kılavuztir. Bir sıkıntı atlatacak olan rüya sahibinin bu tecrübe sayesinde hayatı ile alakalı konularda farklı kararlar alacağını, yeni bir dönemin başladığını da bildirir.

Rüyada Siyah Denizde Yüzmek

Dalgalı siyah denizde yüzmek hayat şartlarının ağır olacağına, mutluluğu yakalamak için çok uğraşacak olan rüya sahibinin inatçı kişiliği sayesinde isteklerine ulaşacağına yorumlanır. Küçük yaşlardan itibaren çabalayarak ayakta kalmaya, her zorlukta yılmadan dik durmaya kılavuz olan rüya, refaha ermek için sabırla beklemek ve çalışmaya devam etmek gerektiğini ifade eder. Harcamaların makul seviyede tutulmasının yaşanacak bir ekonomik krizin önüne geçeceğini işaret eder.

Rüyada Dalgalı Siyah Deniz Görmek

Önümüzdeki günlerin kişi için son derece yoğun ve çetin geçeceğini işaret eder.  Ev hayatıyla ilgili sorunların kardeşler arasında husumete ve kavgaya neden olacağına, eş ve çocuklar arasındaki uyumsuzluğa, eve gelen kıskanç ve dedikoducu bir komşuya yorumlanır. Duyulacak haksız sözler yüzünden sevilen biriyle aranın açılmasına ve küskünlük yaşamaya da kılavuztir.

Rüyada Siyah Deniz Görmenin Psikolojik Yorumu

Karamsar düşüncelere kendisini kaptırmış rüya sahibinin geçici sorunlarını dahi büyüttüğünü ve küçük bir aksilikte dahi motivasyonunu, direncini yitirdiğini işaret eder. Kendini güvensiz ve eksik hissetmenin, kompleks sahibi olmanın da ifadesidir.

Hayata daha farklı bir perspektiften bakarak mutlu olmayı istiyor ve geleceğiniz ile ilgili karamsarlıklardan arınmak ise niyetiniz Türkiye’nin en iyi medyum sitesi bütün problemlerinizi çözmek için hazırdır. Sizler için büyük bir özveriyle çalışan medyum.net güncel yazıları ile sizi bilgilendirecek ve site üzerinden tavsiye ettiğimiz gerçek medyum ile çalışarak sahtekarlardan uzak kalacaksınız.
Yapmanız gereken sadece sitemizi ziyaret etmek ve iletişim adresinden güvenilir medyum hocaya ulaşmak. Güvenilir medyumlarla alakalı tavsiyelere ve gerçek medyum yorumları için Medyum Bul sitesini ziyaret edin.

Puanımız
Bu yazıya oy vermek için tıklayın!
[Toplam: 0 Ortalama: 0]

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu
Content Protection by DMCA.com