S

Siyah Duman Görmek Rüya Tabirleri

()

Rüyada Siyah Duman Görmek

Rüyada siyah duman görmek anlamı, hayırla alakalandırılmaz ve bireyin canını sıkacak, moral bozukluğuna neden olacak bazı gelişmelerin haberini verir. Siyah duman duyulacak kötü sözlere veya bir tartışma esnasında olayın büyüyerek kalıp kıracak noktaya gelmesine yorulur. Uzakta bir yerde siyah duman görmek anlamı ise geçmişte bırakılan bir ilişkinin yahut arkadaşlığın bugünlerde bazı dedikodularla yeniden gündeme geleceğine, bu kimsenin söylediği olumsuz sözleri duyarak üzülmeye yorumlanır. Siyah duman görmek anlamı bireyin kendisine çeki düzen vermesi gerektiğine de işaret eder ve etraftaki kem gözlü kimselerin nazarına gelmemek için tedbir almaya, herkese hemen güvenmemeye dikkat edilmesi gerektiğini bildirir. Tanıdık bir evin üstünden siyah duman çıkması o kimselerle ilgili bazı olumsuz haberler duymak, bir tanıdığın hastalandığını işitmek manasına gelir.

Evinin Tepesinde Siyah Duman Görmek

Kendi evinin tepesinde siyah duman çıktığını görmek anlamı, aile içinde yaşanacak tartışmalara, fikir ayrılıklarına alamettir. Ev içinde birlik ve beraberlik kalmayacağını, bir süre boyunca bireyin kendisini evinde huzurlu hissetmeyeceğini bildirir. Aileden birinin hastalanacağını ifade ederken, dışarıdan gelen insanların ev içinde huzuru bozacak laflar edeceklerine de dikkat çeker. Evin üstündeki siyah duman geçici sıkıntıların, evdeki gerginliklerin habercisidir.

Rüyada Siyah Dumandan Kaçmak

Rüya sahibinin etrafında olup bitenlere karşı çok dikkatli olduğunu ve kendi hayatını korumak adına her zaman tedbirli davrandığını bildirir. Özellikle başına gelecek olumsuzlukları önceden sezdiği için kolayca sıkıntılardan sıyrılacağına, kendisini de, ailesini de kötülüklerden uzak tutacağına yorumlanır. Aileyi her şeyden üstün tutmak, kıskanç ve fesat insanlardan uzak durmak demektir. Siyah dumandan kaçmak bir hastalığı daha başındayken atlatmak ve kısa sürede iyileşmek anlamına da gelir.

Rüyada Siyah Duman Görmenin Psikolojik Yorumu

Karamsarlığın ifadesi olan rüya, bireyin içinde bulunduğu şartların sadece kötü yanlarına odaklandığını, morali bozukken olan iyi şeylerin farkına varmakta zorlandığına dikkat çeker. Küçük sorunları büyütmenin, zihin yorgunluğunun ve düşüncelerde netlik sorunu yaşamanın da ifadesidir.

Hayata daha farklı bir perspektiften bakarak mutlu olmayı istiyor ve geleceğiniz ile ilgili karamsarlıklardan arınmak ise niyetiniz Türkiye’nin en iyi medyum sitesi bütün problemlerinizi çözmek için hazırdır. Sizler için büyük bir özveriyle çalışan medyum.net güncel yazıları ile sizi bilgilendirecek ve site üzerinden tavsiye ettiğimiz gerçek medyum ile çalışarak sahtekarlardan uzak kalacaksınız.
Yapmanız gereken sadece sitemizi ziyaret etmek ve iletişim adresinden güvenilir medyum hocaya ulaşmak. Güvenilir medyumlarla alakalı tavsiyelere ve gerçek medyum yorumları için Medyum Bul sitesini ziyaret edin.

Bu yazı faydalı oldu mu?

Oy vermek için yıldızlara tıklayın..!

Ortalama Puan / 5. Oy sayısı:

Şu ana kadar oy yok! Bu yazıyı ilk değerlendiren siz olun.

Maalesef, bu yayın sizin için yararlı değildi!

Hadi bu yazıyı geliştirelim!

Bize bu yazıyı nasıl geliştirebileceğimizi söyle?

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Content Protection by DMCA.com
Kapalı
Kapalı
Sohbeti Aç
Yardıma ihtiyacım var
Buyrun
Size nasıl yardımcı olabilirim