S

Siyah Elbise Giymek Rüya Tabirleri

Rüyada Siyah Elbise Giymek

Rüyada siyah elbise giymek, pek çok şekilde tabir edilir çünkü siyah rengin birden fazla anlamı var. Siyah bazen ağır başlılığa, makam sahibi olmaya, başarıya işaret ederken bazen de üzüntüye, kedere ve sıkıntıya rivayet edilir. Dolayısıyla rüyada siyah elbise giymek de bazen mutluluk ve sevinç bazen de mutsuzluk ve gözyaşı olarak kabul edilir.

Rüyada Siyah Elbiseli Kadın Görmek

Rüyada siyah elbiseli kadın görmek anlamı, yüksek makama erişmeye, devlet kurumlarındaki bir göreve getirilmeye, mesleğinde merdiven atlamaya alamet ederken bir diğer yandan da zor günler geçirmeye ve aynı zamanda ve anda kendini hep geride tutmaya ve gizlenme çabası içine girmeye rivayet edilir.

Rüyada Siyah Etek Görmek

Rüyada siyah etek görmek anlamı de siyah elbiseli kadın görmek anlamı gibi tabir edilir. Rüya sahibi için başarı elde etmeye ve kariyer edinmeye rivayet edilir. Memur, siyasetçi ya da kamu görevlisi olmaya ve garanti bir işe kavuşmaya işaret eder.

Rüyada Siyah Gömlek Giymek

Bir kişi rüyasında siyah gömlek giydiğini görürse o bireyin neşesini, ağız tadını ve sağlığını kaybedeceği kadar kötü günler geçirecektir diye tabir edilir. Kişinin zor günler geçireceğine, kırılacağına, ağlayacağına ve dertleneceğine alamet eder.

Rüyada Siyah Çorap Giymek

Rüyada siyah çorap giymek, rüya sahibinin eş dolayısıyla hayatının değişeceğine, bir elinin yağda bir elinin balda olacağı bir hayatı olacağına, geçim sıkıntısının ve para derdinin olmayacağına, hiçbir zaman yokluk içine düşmeyeceğine rivayet edilir.

Rüyada Siyah Kaban Giymek

Rüyada siyah kaban giymek, güzel bir hayat yaşamaya, malının artmasına, şansının ve kısmetinin açılmasına ve konfor içinde olmaya tabir edilir. Rüya sahibinin hayattan yana yüzünün güleceğine, kafasının rahat olacağına, hiçbir zaman maddi sıkıntı çekmeyeceğine rivayet edilir.

Hayata daha farklı bir perspektiften bakarak mutlu olmayı istiyor ve geleceğiniz ile ilgili karamsarlıklardan arınmak ise niyetiniz Türkiye’nin en iyi medyum sitesi bütün problemlerinizi çözmek için hazırdır. Sizler için büyük bir özveriyle çalışan medyum.net güncel yazıları ile sizi bilgilendirecek ve site üzerinden tavsiye ettiğimiz gerçek medyum ile çalışarak sahtekarlardan uzak kalacaksınız.
Yapmanız gereken sadece sitemizi ziyaret etmek ve iletişim adresinden güvenilir medyum hocaya ulaşmak. Güvenilir medyumlarla alakalı tavsiyelere ve gerçek medyum yorumları için Medyum Bul sitesini ziyaret edin.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu
Content Protection by DMCA.com
Sohbeti Aç
Yardıma ihtiyacım var
Buyrun
Size nasıl yardımcı olabilirim