S

Siyah Eşarp Görmek Rüya Tabirleri

()

Rüyada Siyah Eşarp Görmek

Rüyada siyah eşarp görmek anlamı, saygınlık kazanılacak işler yapmaya ve bireyin başka insanların gözünde değerli hale geleceğinin ifadesidir. Aynı zamanda ve anda resmi dairelerde işleri olanların bir aracı sayesinde kolaylıkla sorunlarını çözeceklerini, resmi makamlarda işe başlayacaklarını veya devletle iş yapacaklarını da bildirir. Genç bir bayanın siyah eşarp görmesi, eğer bekarsa karşısına iş güç sahibi, kendi firmasının başında duran, maddi anlamda herhangi bir sıkıntısı olmayan biriyle evleneceğini, kişi evliyse çocuklarının devletin üst kademelerinde görev alacaklarını ve sahip oldukları iyi eğitim sayesinde her alanda kendilerini kanıtlama fırsatı bulacaklarını kılavuz eder. Yaşlı bir bayan siyah eşarp görürse çocuklarından yana şanslı olacağını, bir erkek siyah eşarp görürse eşinin iffetiyle gurur duyacağını ve yapacağı evlilik sayesinde yüzünün güleceğini bildirir.

Rüyada Siyah Eşarp Takmak

Hem iyi, hem de kötü anlamlara sahip bir rüyadır ve başa takılan siyah eşarp genellikle bireyin yas dönemine girmesine neden olacak üzücü bir haber alacağını veya bir yakınını kaybetmekten dolayı gözyaşı dökeceğini bildirir. Namusuna ve ahlaki değerlere düşkün biri olunduğunu da vurgulayan rüya, yakın geçmişte yaşanan bazı şanssızlıkların hala kişiyi üzdüğüne, kısa bir süreye kadar da bu ruh halinin devam edeceğine alamettir.

Rüyada Siyah Eşarp Almak

Kimseye minnet duymadan yaşamak ve şartlar ne olursa olsun, her zaman kendi ayakları üstünde durmak demektir. Rüya sahibinin hayatını kazanırken kendi kararlarını aldığını, başkalarının kendisini yönlendirmesine izin vermediği gibi, doğru bildiği yoldan şaşmayacağını ifade eder. Bir erkek eşine siyah eşarp alırsa dini konulara yöneleceğini, aile üyelerinin de İslami kurallar çerçevesinde yaşamaya başlayacağını, ilim irfan sahibi evlatlara sahip olmak suretiyle huzurlu bir hayat sürüleceğini tabir eder.

Rüyada Siyah Eşarp Görmenin Psikolojik Yorumu

Siyah eşarp simgesel olarak yas, üzüntü ve acı çekmenin işaretidir. Kişinin kalbini sıkan, ruhunu daraltan meseleleri olduğunu, hayatındaki bazı kayıpların etkisinden kurtulamadığını da bildirir.

Hayata daha farklı bir perspektiften bakarak mutlu olmayı istiyor ve geleceğiniz ile ilgili karamsarlıklardan arınmak ise niyetiniz Türkiye’nin en iyi medyum sitesi bütün problemlerinizi çözmek için hazırdır. Sizler için büyük bir özveriyle çalışan medyum.net güncel yazıları ile sizi bilgilendirecek ve site üzerinden tavsiye ettiğimiz gerçek medyum ile çalışarak sahtekarlardan uzak kalacaksınız.
Yapmanız gereken sadece sitemizi ziyaret etmek ve iletişim adresinden güvenilir medyum hocaya ulaşmak. Güvenilir medyumlarla alakalı tavsiyelere ve gerçek medyum yorumları için Medyum Bul sitesini ziyaret edin.

Bu yazı faydalı oldu mu?

Oy vermek için yıldızlara tıklayın..!

Ortalama Puan / 5. Oy sayısı:

Şu ana kadar oy yok! Bu yazıyı ilk değerlendiren siz olun.

Maalesef, bu yayın sizin için yararlı değildi!

Hadi bu yazıyı geliştirelim!

Bize bu yazıyı nasıl geliştirebileceğimizi söyle?

Etiketler
Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Content Protection by DMCA.com
Kapalı
Kapalı
Açık Sohbet
Sıkıntınız Nedir? WhatsApp'tan Yazın!
Merhaba
Sıkıntınız Nedir? Yardımcı Olalım!
Powered by