S

Siyah Etek Görmek Rüya Tabirleri

()

Rüyada Siyah Etek Görmek

Rüyada siyah etek görmek anlamı, bireyin devlet işinde iyi bir göreve atanacağı anlamına geldiği gibi, ömür boyu haysiyeti ve şerefi ile yaşayan gururlu kimseleri de ifade eder. Siyah etek giyen kimseler genellikle ağırbaşlı ve dürüst kimselerdir. Sakin bir kişiliği simgeleyen siyah etek öte yandan bireyin sıkıntı duyduğu bir konunu veya sırrının olduğunu da ifade eder.

Rüyada Etek Görmek

Özellikle bekar bayanlar için evliliğe yorumlanan rüya, evli bayanlar için gebeliğe ve kız bebek dünyaya getirmeye alamettir. Etek görmek anlamı bayanlar için işlerinde yükseleceklerine ve çevreleri tarafından önemseneceklerine de kılavuz eder. Uzun etek görmek anlamı bireyin hayatındaki kadının namuslu ve çalışkan, dini bütün bir kimse olduğuna yorumlanır. Kısa etek ise, beklenen işlerin bir an önce gerçekleşeceğine ve alınacak sevinçli haberlere alamettir.

Rüyada Yeşil Etek Giymek

Dini açıdan kendisini hayırlı işlere adamış, çevresine her zaman el uzatan, yalandan ve riyadan uzak bir hayat süren kimseleri işaret eder. Yeşil etek giydiğini gören kimse hayatının geri kalanını dini ibadetlerine yoğunlaşarak ve manevi anlamda olgunlaşmaya çalışarak geçirir. Allah katında güzel bir yere sahip olan salih kulları da işaret eder.

Rüyada Beyaz Etek Görmek

Beyaz etek gören kişiler kısa zamanda ve anda muratlarına erişirler. Beyaz etek aynı zamanda ve anda işlerin kolaylaşmasına ve bireyin şansının, bahtının açılmasına da kılavuz eder. Bekar kişiler için görücüye veya evlilik kapısının açılmasına, evli kimseler için de hayırlı gebelik haberleri almaya tabir edilir.

Rüyada Siyah Etek Görmek Psikolojik Yorumu

Genellikle bayanların sıkça gördüğü rüyalardandır ve gün içinde beğenilen, almak istenilen bir etek modelinden kaynaklanabilir. Rüyalarda görülen her sembol bilinçaltında derin anlamlar taşımak zorunda olmadığından, kimi zaman kişilerin gündelik hayatlarında gördükleri veya konuştukları konular da gece rüyalarımızda yansıma bularak ortaya çıkabilir. Siyah etek de bireyin gün içinde gördüğü veya konuştuğu bir eşyanın temsili halidir.

Hayata daha farklı bir perspektiften bakarak mutlu olmayı istiyor ve geleceğiniz ile ilgili karamsarlıklardan arınmak ise niyetiniz Türkiye’nin en iyi medyum sitesi bütün problemlerinizi çözmek için hazırdır. Sizler için büyük bir özveriyle çalışan medyum.net güncel yazıları ile sizi bilgilendirecek ve site üzerinden tavsiye ettiğimiz gerçek medyum ile çalışarak sahtekarlardan uzak kalacaksınız.
Yapmanız gereken sadece sitemizi ziyaret etmek ve iletişim adresinden güvenilir medyum hocaya ulaşmak. Güvenilir medyumlarla alakalı tavsiyelere ve gerçek medyum yorumları için Medyum Bul sitesini ziyaret edin.

Bu yazı faydalı oldu mu?

Oy vermek için yıldızlara tıklayın..!

Ortalama Puan / 5. Oy sayısı:

Şu ana kadar oy yok! Bu yazıyı ilk değerlendiren siz olun.

Maalesef, bu yayın sizin için yararlı değildi!

Hadi bu yazıyı geliştirelim!

Bize bu yazıyı nasıl geliştirebileceğimizi söyle?

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Content Protection by DMCA.com
Kapalı
Kapalı
Açık Sohbet
Sıkıntınız Nedir? WhatsApp'tan Yazın!
Merhaba
Sıkıntınız Nedir? Yardımcı Olalım!
Powered by