S

Siyah Giyinmek Rüya Tabirleri

()

Rüyada Siyah Giyinmek

Rüyada siyah giyinmek, genellikle sıkıntıya yorumlanır. Kişinin içini bunaltan, daraltan olayların yaşanacağını işaret eder. İstenmeden yapılan hataları, bir kızgınlık anında söylenen ve sevilen kişileri kıran acı sözlerin, bireyin hayatını yoluna sokamaması yüzünden yaşadığı çelişkilerin, üzüntülerin ve çaresizliklerin dışa olumsuz şekilde yansıdığının alametidir. Erkek evladı olanlar için sorunlu bir eğitim hayatı demektir ve çocuklarının asi davranışları, söz dinlememesi ve ergenlik bunalımında olması yüzünden aile içinde huzurun kaçacağını, eşler arasında fikir ayrılıkları yaşanacağını bildirir. Siyah giyindiğini gören kişiler kendileri ile sürekli kavga eden, fikirlerinde tutarlılık göstermeyen ve kararsızlık çeken kişiler olduklarından iş hayatlarında da bir türlü istikrar tutturamaz ve sıklıkla iş değiştirmek zorunda kalırlar.

Rüyada Siyah Elbise Giyinmek

Genellikle giydiğini gören bireyin canının sıkılmasına neden olan bir haberin geleceğine, uzun süre devam edecek ruhsal sıkıntılara, hayattan tat almamaya alamettir. Siyah elbise yas anlamına da gelir ve yakınını kaybetmek veya çok değer verdiği bir kimsenin vefatına şahit olmak manasına da gelir. Kişiye kötülük yapan insanların varlığına ve aile içinde dahi kişiye destek vermeyen kişilere yorumlanır. İslami açıdan bireyin yaşadığı günahlardan dolayı kendisini kötü hissederek tövbe edeceğine ve bir anda tüm yaşamını etkileyen kararlar alarak, kapanacağına, dini vecibelere uygun, ahlaklı ve günahtan uzak bir hayat sürmeye başlayacağını, tüm çevresini değiştireceğini kılavuz eder.

Rüyada Siyah Takım Giyinmek

Önemli bir mevkiye yükselmek demektir ve bekar erkekler için erken yaşta gelen şöhrete ve zenginliğe yorumlanır. Miras yoluyla ele geçecek paraların bireyin tüm hayatını değiştireceğini de alamet eder. Fikirleri dinlenen, sözü geçen ve saygınlığa sahip olan biri olunacağını, ailesinde herkese sözünün geçeceğini de ifade eder.

Rüyada Siyah Giyinmenin Psikolojik Yorumu

Bir türlü bitmeyen bir yas sürecinin, kişiye acı veren ve geçmişte kalmasına rağmen kişi için hala aynı etkiyi gösteren bir kaybın ya da üzücü olayın varlığını sembolize eder.

Hayata daha farklı bir perspektiften bakarak mutlu olmayı istiyor ve geleceğiniz ile ilgili karamsarlıklardan arınmak ise niyetiniz Türkiye’nin en iyi medyum sitesi bütün problemlerinizi çözmek için hazırdır. Sizler için büyük bir özveriyle çalışan medyum.net güncel yazıları ile sizi bilgilendirecek ve site üzerinden tavsiye ettiğimiz gerçek medyum ile çalışarak sahtekarlardan uzak kalacaksınız.
Yapmanız gereken sadece sitemizi ziyaret etmek ve iletişim adresinden güvenilir medyum hocaya ulaşmak. Güvenilir medyumlarla alakalı tavsiyelere ve gerçek medyum yorumları için Medyum Bul sitesini ziyaret edin.

Bu yazı faydalı oldu mu?

Oy vermek için yıldızlara tıklayın..!

Ortalama Puan / 5. Oy sayısı:

Şu ana kadar oy yok! Bu yazıyı ilk değerlendiren siz olun.

Maalesef, bu yayın sizin için yararlı değildi!

Hadi bu yazıyı geliştirelim!

Bize bu yazıyı nasıl geliştirebileceğimizi söyle?

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Content Protection by DMCA.com
Kapalı
Kapalı
Açık Sohbet
Sıkıntınız Nedir? WhatsApp'tan Yazın!
Merhaba
Sıkıntınız Nedir? Yardımcı Olalım!
Powered by