S

Siyah Görmek Rüya Tabirleri

()

Rüyada Siyah Görmek

Rüyada siyah görmek anlamı, görgülü, asil, eğitimli, terbiyeli, güzel, temiz ve şık giyinen, asil soylu bir kişiye tabir edilir. Bu kişi bir bürokrat, siyasetçi ya da sanatkâr olabilir. Önemli bir işi icra eden ve hakkını veren o işte donanımlı ve branşında uzman kişi olarak yorumlanır. Rüyada siyah görmek anlamı bir diğer anlamı ile dünyada kalacak olan dünya malının çok olmasına işaret eder. Yani rüya sahibinin zengin olacağına, malının ve banka hesaplarının çoğalacağına tabir edilir.

Rüyada Siyah Renk Görmek

Rüyada görülen renkler arasında en makbulüdür. Makam, şan, şeref ve servet sahibi olmaya kılavuz eder.

Rüyada Siyah Elbise Giymek

Rüyada siyah elbise giymek, iki şekilde tabir edilir. Birinci anlamı yas tutmak ya da matem şeklindendir. Rüya sahibinin yakın çevresinden birinin öleceğine ve bir cenaze olacağına tabir edilirken öte yandan da ilim öğrenme hevesinde olan ve vaktinin çoğunu âlim olan bir kimseyle geçiren bireyin varlığı ile açıklanır.

Rüyada Siyah Ayakkabı Görmek

Memuriyete ve devlet eli ile gelecek mal varlığına işaret eder. Rüyasında siyah ayakkabı gören kişi, sırtını devlete yasladığı için, kolay şekilde birikim yapabilme şansına sahiptir, bu sayede rahatlıkla para ve mal biriktirecektir. Rüyada siyah ayakkabı görmek anlamı bir yandan da zenginlik şeklinde tabir edilir.

Rüyada Siyah Çanta Görmek

Rüyasında siyah çanta gören bireyin hedefleri büyüktür. Fakat rüya sahibi bu hedeflere oturduğu ya da konuştuğu yerden sahip olamaz bu nedenle biraz daha gayret etmesi gerekecektir.

Rüyada Siyah Üzüm Görmek

Rüya sahibinin kısmetinin ve şansının açılmasıyla birlikte malında ve kazancında artış olmasına kılavuz eder. Rüya sahibi yüklü bir variyete sahip olacak ama hepsi de çalışmasının eseri olarak elde edilecektir.

Hayata daha farklı bir perspektiften bakarak mutlu olmayı istiyor ve geleceğiniz ile ilgili karamsarlıklardan arınmak ise niyetiniz Türkiye’nin en iyi medyum sitesi bütün problemlerinizi çözmek için hazırdır. Sizler için büyük bir özveriyle çalışan medyum.net güncel yazıları ile sizi bilgilendirecek ve site üzerinden tavsiye ettiğimiz gerçek medyum ile çalışarak sahtekarlardan uzak kalacaksınız.
Yapmanız gereken sadece sitemizi ziyaret etmek ve iletişim adresinden güvenilir medyum hocaya ulaşmak. Güvenilir medyumlarla alakalı tavsiyelere ve gerçek medyum yorumları için Medyum Bul sitesini ziyaret edin.

Bu yazı faydalı oldu mu?

Oy vermek için yıldızlara tıklayın..!

Ortalama Puan / 5. Oy sayısı:

Şu ana kadar oy yok! Bu yazıyı ilk değerlendiren siz olun.

Maalesef, bu yayın sizin için yararlı değildi!

Hadi bu yazıyı geliştirelim!

Bize bu yazıyı nasıl geliştirebileceğimizi söyle?

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Content Protection by DMCA.com
Kapalı
Kapalı
Açık Sohbet
Sıkıntınız Nedir? WhatsApp'tan Yazın!
Merhaba
Sıkıntınız Nedir? Yardımcı Olalım!
Powered by