S

Siyah Göz Görmek Rüya Tabirleri

()

Rüyada Siyah Göz Görmek

Rüyada siyah göz görmek anlamı, ibadete başlamak, bugüne kadar boşuna geçirilen zamanları artık daha işlevsel kılmak, işe yarar bir insan olmaya karar vermek manasına gelir. Erkek evlat anlamına da gelen rüya, bekarlar için kara sevdaya düşüleceğinin de haberini verir. İman gücünün kuvvetine, bireyin ahirete uygun hareket ederek yaşadığına, ailesini de aynı şekilde yetiştirdiğine, Kuran ilmine göre sürdürdüğü yaşamında bol sevap alacağına, ayağının tökezlemeyeceğine alamettir. Hayırlı bir rüya olmasının yan sıra, uzun bir ömrün, torun sahibi olmanın ve sağlık sorunlarından uzak bir hayatın ifadesidir. Helal lokma yiyen ve evlatlarına da helal kazanç kapıları aralamanın yollarını anlatan iyi bir ebeveyn olunacağını bildiren rüya, bireyin kendisini hayır işlerine adayacağını, zengin bir kimse ise varlığını yoksullara, düşkünlere, kimsesiz ve muhtaçlara vakfedeceğini kılavuz eder.

Rüyada Siyah Gözlü Çocuk Görmek

Rüya sahibinin hayat tarzıyla kıskançlık yarattığını, güzel ahlakıyla kendisini çekemeyen insanların istediği kozu vermediğini ve her zaman Allah yolunda ilerlediğini, sahip olacağı evlatların da kendisi gibi hayırlı kişiler olacağını bildirir. Bekarlar için kalplerine göre bir eş bulacaklarının müjdesini veren rüya, anne ve babasına karşı saygıda kusur etmeyen biri olarak her zaman büyüklerinden hayır duası alarak yaşayacak olan bireyin öbür dünyada da rahat edeceğini haber verir.

Rüyada Siyah Gözlü Hayvan Görmek

Kişinin yakın bir arkadaşının ikazıyla kötü bir durumdan kurtulacağına, hakkında söylenen asılsız dedikoduların da sevdikleri tarafından durdurulacağına yorumlanır. İyi niyetli, kişiye her zaman arka çıkacak arkadaşlara sahip olmanın, şansın yaver gitmesinin ve kalbini bozmadan hareket etmenin de tabiridir.

Rüyada Siyah Göz Görmenin Psikolojik Yorumu

Odaklanmak manasına gelen rüya bireyin konsantrasyon yeteneğinin çok üst seviyede olduğunu ve bir işe başladığında bitirmeden asla rahat etmediğine alamet eder. Siyah göz, hedef belirleyerek, bir amaç doğrultusunda yaşayan kişileri de temsil eder.

Hayata daha farklı bir perspektiften bakarak mutlu olmayı istiyor ve geleceğiniz ile ilgili karamsarlıklardan arınmak ise niyetiniz Türkiye’nin en iyi medyum sitesi bütün problemlerinizi çözmek için hazırdır. Sizler için büyük bir özveriyle çalışan medyum.net güncel yazıları ile sizi bilgilendirecek ve site üzerinden tavsiye ettiğimiz gerçek medyum ile çalışarak sahtekarlardan uzak kalacaksınız.
Yapmanız gereken sadece sitemizi ziyaret etmek ve iletişim adresinden güvenilir medyum hocaya ulaşmak. Güvenilir medyumlarla alakalı tavsiyelere ve gerçek medyum yorumları için Medyum Bul sitesini ziyaret edin.

Bu yazı faydalı oldu mu?

Oy vermek için yıldızlara tıklayın..!

Ortalama Puan / 5. Oy sayısı:

Şu ana kadar oy yok! Bu yazıyı ilk değerlendiren siz olun.

Maalesef, bu yayın sizin için yararlı değildi!

Hadi bu yazıyı geliştirelim!

Bize bu yazıyı nasıl geliştirebileceğimizi söyle?

Etiketler
Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Content Protection by DMCA.com
Kapalı
Kapalı
Açık Sohbet
Sıkıntınız Nedir? WhatsApp'tan Yazın!
Merhaba
Sıkıntınız Nedir? Yardımcı Olalım!
Powered by