S

Siyah Horoz Görmek Rüya Tabirleri

()

Rüyada Siyah Horoz Görmek

Rüyada siyah horoz görmek anlamı, erkek evlada kavuşmak anlamına gelir ve ailenin büyüyeceğine, bireyin sorumluluklarının biraz daha artacağına ancak her anlamda huzur dolu bir yaşam sürdürüleceğine ifade edilir. Kendi şirketi olan veya aile işi yapan kimselerin işlerini evlatlarına, özellikle erkek çocuklarına bırakmakla alakalı kararlar alacaklarını ve bu kararı yakın zamanda ve anda hane içinde yapılacak bir toplantı ile açıklayacaklarına yorumlanır. Bu süreçte kişiden faydalanmaya çalışan veya kullanmak isteyen çıkarcı kimselerin ifşa olacakları bir durum içine düşeceklerini ve rüya sahibinin durumu fark ettikten sonra bu kimselerle olan ilişkisini sona erdireceğini de tabir eder. Siyah horoz ilk anda kişiyi üzen veya telaşa sürükleyen bir haber alınacağını lakin bu haber sonrasında bazı olumsuzlukların farkına vararak işleri düzeltmek için hızlı hareket ederek menfi sonuçlar alınacağını da bildirir.

Rüyada Siyah Horoz Kesmek

Yanlış bir hamle ile kısmetini kapatmak veya bir kısmeti engellemek demektir. Genellikle yanlış alınan bir kararı ifade eden rüya, bireyin yaptığı hatayı fark ederek sonraki hamlelerini daha düzgün yapacağını ve zararı azaltacağını bildirir. Rüya sahibine laf sokan veya açığını arayan kötü niyetli bir kimse ile arkadaşlığı sonlandırmak manasındadır.

Rüyada Siyah Horoz Isırması

Kişinin moralini bozacak bir konuşma yüzünden canının sıkılacağını ve özellikle yakın çevresinde kendisini sürekli eleştiren, yaptıklarını, yaşam şeklini kıskanan arkadaşlarının olduğuna yorumlanır. Uzak akrabalardan birinin kişi aleyhinde yaptığı konuşmalardan haberdar olunacağını ve bu kimseye gerekli cevabı verecek olan rüya sahibinin yakın çevresi ile ilişkilerinde mesafeli bir tavır içine girerek, hem kendisini, hem de ailesini koruma altına alacağını ifade eder.

Rüyada Siyah Horoz Görmenin Psikolojik Yorumu

Yaşamını sürekli mücadele vererek ve sorunlarla uğraşarak geçiren kimselerin huzur bulma çabalarına işaret eder. Kendisini yaşam sevinci azalmış olarak gören kimselerin psikolojik açıdan yorgun ve yıpranmış hissettiklerinin de ifadesidir.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Facebook’ta Twitter’da Google+’da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!

İsim

E-mail

Hayata daha farklı bir perspektiften bakarak mutlu olmayı istiyor ve geleceğiniz ile ilgili karamsarlıklardan arınmak ise niyetiniz Türkiye’nin en iyi medyum sitesi bütün problemlerinizi çözmek için hazırdır. Sizler için büyük bir özveriyle çalışan medyum.net güncel yazıları ile sizi bilgilendirecek ve site üzerinden tavsiye ettiğimiz gerçek medyum ile çalışarak sahtekarlardan uzak kalacaksınız.
Yapmanız gereken sadece sitemizi ziyaret etmek ve iletişim adresinden güvenilir medyum hocaya ulaşmak. Güvenilir medyumlarla alakalı tavsiyelere ve gerçek medyum yorumları için Medyum Bul sitesini ziyaret edin.

Bu yazı faydalı oldu mu?

Oy vermek için yıldızlara tıklayın..!

Ortalama Puan / 5. Oy sayısı:

Şu ana kadar oy yok! Bu yazıyı ilk değerlendiren siz olun.

Maalesef, bu yayın sizin için yararlı değildi!

Hadi bu yazıyı geliştirelim!

Bize bu yazıyı nasıl geliştirebileceğimizi söyle?

Etiketler
Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Content Protection by DMCA.com
Kapalı
Kapalı
Açık Sohbet
Sıkıntınız Nedir? WhatsApp'tan Yazın!
Merhaba
Sıkıntınız Nedir? Yardımcı Olalım!
Powered by