S

Siyah İncir Görmek Rüya Tabirleri

()

Rüyada Siyah İncir Görmek

Rüyada siyah incir görmek anlamı, beyaz incir görmek anlamıten çok daha hayırlı bir rüyadır ve kişi için rızk kapısının genişleyeceğine, maddi gücünün artmasıyla beraber kudret sahibi olacağına, hayal ettiğinden daha iyi bir hayata kavuşarak maddi, manevi mutluluğu tadacağına yorumlanır. Mevsiminde görülen siyah incir elde edilecek malların çokluğuna ve gayrimenkul alımlarına, düşmanları utandırmaya ve uzaklaştırmaya, ev içinde herkesin nazarla bakacağı bir saadet yaşamaya tabir edilir. Görülen siyah incir kurtlanmışsa, kişi hakkında etrafta dolaşan çok sayıda dedikoduya ve düşmanlarının çokluğuna yorumlanırken, iş yerinde rüya sahibini aşırı derecede kıskanan, mevkisinde gözü olan, arkasından kuyu kazan bir kadının varlığına da yorumlanır. Kış mevsiminde taze siyah incir görmek anlamı hayrı görülmeyecek bir paraya, kısmetlerin kapanmasına ve bazı malların borçlar yüzünden elden çıkarılacağına alamettir.

Rüyada Siyah İncir Yemek

Mevsiminde yenen siyah incir, taze ise eşle mutluluğa, erkek evlada ve nimet bolluğuna yorumlanır. Rüya sahibinin kurnazlığı ve aklı sayesinde düşmanlarını kendisinden uzak tutacağına, iş konusunda prensiplerinden taviz vermeyeceğine yorumlanır. Kurtlanmış siyah incir yemek dedikodu ve menfaatleri peşinde koşan, bireyin işlerini bozmak isteyen kötü niyetli bir kimseye kılavuztir. Ağaçtan incir toplayarak yediğini görmek anlamı zenginleşmeye, yeni bir ev almaya, zevk ve sefa içinde sürülecek hayata kılavuztir.

Rüyada İncir Ağacı Görmek

Neşe dolu günler geçirecek olan rüya sahibinin, kazancını zahmetsiz yollardan elde edeceğine ve yakın zamanda ve anda üzüntü duyduğu bir aile meselesinin kendiliğinden çözüleceğine yorumlanır. Evinin bahçesinde incir ağacı görmek anlamı, bireyin halka yapacağı yardımlara, toplumda hatırı sayılır, herkes tarafından tanınan, mevki sahibi biri olacağına, belediye başkanlığı veya valilik gibi makamlarda görev alacağına müjde verir.

Rüyada Siyah İncir Görmenin Psikolojik Yorumu

Güçlü duygulara alamettir. Özellikle cinsel konularda bireyin tutku sahibi olduğunu, sevgisini gösterirken zaman zaman aşırıya kaçtığını, aşırı kıskanç biri olmasından ötürü ilişkilerinde zaman zaman sorun yaşadığını bildirir.

Hayata daha farklı bir perspektiften bakarak mutlu olmayı istiyor ve geleceğiniz ile ilgili karamsarlıklardan arınmak ise niyetiniz Türkiye’nin en iyi medyum sitesi bütün problemlerinizi çözmek için hazırdır. Sizler için büyük bir özveriyle çalışan medyum.net güncel yazıları ile sizi bilgilendirecek ve site üzerinden tavsiye ettiğimiz gerçek medyum ile çalışarak sahtekarlardan uzak kalacaksınız.
Yapmanız gereken sadece sitemizi ziyaret etmek ve iletişim adresinden güvenilir medyum hocaya ulaşmak. Güvenilir medyumlarla alakalı tavsiyelere ve gerçek medyum yorumları için Medyum Bul sitesini ziyaret edin.

Bu yazı faydalı oldu mu?

Oy vermek için yıldızlara tıklayın..!

Ortalama Puan / 5. Oy sayısı:

Şu ana kadar oy yok! Bu yazıyı ilk değerlendiren siz olun.

Maalesef, bu yayın sizin için yararlı değildi!

Hadi bu yazıyı geliştirelim!

Bize bu yazıyı nasıl geliştirebileceğimizi söyle?

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Content Protection by DMCA.com
Kapalı
Kapalı
Açık Sohbet
Sıkıntınız Nedir? WhatsApp'tan Yazın!
Merhaba
Sıkıntınız Nedir? Yardımcı Olalım!
Powered by