S

Siyah İnek Görmek Rüya Tabirleri

()

Rüyada Siyah İnek Görmek

Rüyada siyah inek görmek anlamı çok zengin bir hayat sürmenin işareti olduğu gibi, bireyin altın değerinde bir fırsat elde ederek hayatını çok iyi koşullarda sürdüreceğini de alamet eder. Geçmişinde birikim yapmaya başlayan rüya sahibinin ileriki yaşamında tahmin ettiğinden çok daha iyi bir hayat yaşayacağına tabir edilir. Ailesinin de maddi durumunu düzelten rüya sahibinin azmi sayesinde hayatta çok başarılı biri haline geleceğini, küçük birikimleri sayesinde rahat bir yaşam süreceğini ve maddi sorunlar yaşamayacağını da ifade eder. Siyah inek bireyin rızkının daim olmasına ve kısmetlerinin fazla olmasına, bereketli bir maddi hayata da kılavuztir.

Rüyada Evin İçinde Siyah İnek Görmek

Evli kimseler için eşlerinin istediği her şeyi alabilecek ve eşlerini şımartacak, ona hediyeler alacak, ziynet eşyaları takdim edecek kadar rahat bir hayata sahip olacağına, aile hayatında dilediği her şeye en iyi koşullarda sahip olacağına ve sıkıntının yanına yaklaşmayacağına tabir edilir. Uzun bir ömür sürmeye, bireyin düzenli spor yaparak ve zararlı alışkanlıklardan uzak durarak yaşam kalitesini artıracağını da işaret eder.

Rüyada Siyah İnek Kesmek

Hayra alamet değildir ve özellikle yanlış bir hamle yapılacağına, bireyin konforlu hayatını sürdürmesine neden olacak koşulları yaptığı hatalar sonucunda ortadan kaldıracağını ve bu büyük zarar sonrasında uzun süreler boyunca toparlanamayacağını bildirir. Siyah inek kesmek uğursuzluk içinde yaşamak, şansın kötü gitmesi ve bireyin pek çok aksilikle boğuşmak suretiyle sinirlerinin yıpranacağı anlamlarına gelir.

Rüyada Siyah İnek Görmenin Psikolojik Yorumu

Travmatik bir korku yaşanılan çocukluğa işaret eden rüya, o günlerden kalma bazı rahatsızlıkların ve korkuların kişiyi bugün hala rahatsız ettiğini, iş ve özel hayatında bazı sorunlara neden olduğunu bildirir. Siyah inek, şanssız olduğuna inanmak ve çabalamaktan vazgeçip, aşırı kaderci bir yaklaşım içinde hayatını sürdürmek manasına da gelir.

Hayata daha farklı bir perspektiften bakarak mutlu olmayı istiyor ve geleceğiniz ile ilgili karamsarlıklardan arınmak ise niyetiniz Türkiye’nin en iyi medyum sitesi bütün problemlerinizi çözmek için hazırdır. Sizler için büyük bir özveriyle çalışan medyum.net güncel yazıları ile sizi bilgilendirecek ve site üzerinden tavsiye ettiğimiz gerçek medyum ile çalışarak sahtekarlardan uzak kalacaksınız.
Yapmanız gereken sadece sitemizi ziyaret etmek ve iletişim adresinden güvenilir medyum hocaya ulaşmak. Güvenilir medyumlarla alakalı tavsiyelere ve gerçek medyum yorumları için Medyum Bul sitesini ziyaret edin.

Bu yazı faydalı oldu mu?

Oy vermek için yıldızlara tıklayın..!

Ortalama Puan / 5. Oy sayısı:

Şu ana kadar oy yok! Bu yazıyı ilk değerlendiren siz olun.

Maalesef, bu yayın sizin için yararlı değildi!

Hadi bu yazıyı geliştirelim!

Bize bu yazıyı nasıl geliştirebileceğimizi söyle?

Etiketler
Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Content Protection by DMCA.com
Kapalı
Kapalı
Açık Sohbet
Sıkıntınız Nedir? WhatsApp'tan Yazın!
Merhaba
Sıkıntınız Nedir? Yardımcı Olalım!
Powered by