S

Siyah Karga Görmek Rüya Tabirleri

()

Rüyada Siyah Karga Görmek

Rüyada siyah karga görmek anlamı, bireyin arkasından konuşulduğunu ve yakın zamanda ve anda eve gelecek kötü bir haberle üzüntü duyacağını ifade eder. Genellikle uğursuzluğa, istenmeyen sözlere, kavga, gürültüye yorumlanan rüya, kötü haberler, kötü niyetli insanların etkilerine maruz kalmak manasındadır. Aynı zamanda ve anda görünüş olarak iri kıyım bir erkeğin, kişiyi aldatacağına yahut verdiği sözü tutmayacağına yorumlanır. Eğer birine borç para verildiyse geri almakta güçlük çekileceğine, elden arka arkaya paralar çıkacağına, masrafların bu dönemde artış göstereceğine kılavuztir. Kişiye yakın cimri birinin varlığına ve bu kimsenin rüya sahibini maddi anlamda sürekli kullanmaya çalıştığına, sözünün eri olmadığı gibi, çıkarları için yalanlar söylediğine de tabir edilir. Rüya sahibinin nazarı olduğuna ve insanların kıskançlıkları nedeniyle olumsuz etkiler altında kaldığına da yorulur.

Rüyada Siyah Karga Yakalamak

Birinin yalanını yakalamak, suçüstü yapmak, yalanını veya kabahatini ortaya çıkarmak anlamındadır. Genellikle uzun süredir rüya sahibinin farkında olduğu ve izini sürdüğü bir dolandırıcının yakalanacağı, kaptırılan bir para ya da malın geri alınacağı anlamına gelen rüya, kayıpların bulunacağı, alacakların geleceğini ifade eder. Bir süredir borçları yüzden bunalanların nihayet işlerin yoluna girmesiyle rahat bir nefes alacaklarını işaret eden rüya, huzurlu günlerin yakın olduğunu da bildirir.

Rüyada Siyah Karga Öldürmek

Sürekli rüya sahibinin kuyusunu kazan, kötülüğünü isteyen ve asla göründüğü gibi olmayan birinin varlığını işaret eden rüya, bu kimseyle yolların geri dönüşü olmayan bir şekilde ayrılacağını, tüm bağların kopacağını da vurgular. Yaşanacak bir olay sonrasında rüya sahibinin açıkça konuşarak bu kimseyi hayatından çıkaracağına, uğradığı zararları unutmaya çalışarak geleceğe daha pozitif bakmaya çalışacağını tabir eder.

Rüyada Siyah Karga Görmenin Psikolojik Yorumu

Rüya sahibinin yakın çevresinde öz güvenine zarar veren ve yaptığı konuşmalarla moral bozukluğu yaratan, bireyin yaşam şeklinden amaçlarına kadar her şeye burnunu sokan birinin varlığına yorumlanır. Bu kimsenin etkisi altında kalındığını ifade eder.

Hayata daha farklı bir perspektiften bakarak mutlu olmayı istiyor ve geleceğiniz ile ilgili karamsarlıklardan arınmak ise niyetiniz Türkiye’nin en iyi medyum sitesi bütün problemlerinizi çözmek için hazırdır. Sizler için büyük bir özveriyle çalışan medyum.net güncel yazıları ile sizi bilgilendirecek ve site üzerinden tavsiye ettiğimiz gerçek medyum ile çalışarak sahtekarlardan uzak kalacaksınız.
Yapmanız gereken sadece sitemizi ziyaret etmek ve iletişim adresinden güvenilir medyum hocaya ulaşmak. Güvenilir medyumlarla alakalı tavsiyelere ve gerçek medyum yorumları için Medyum Bul sitesini ziyaret edin.

Bu yazı faydalı oldu mu?

Oy vermek için yıldızlara tıklayın..!

Ortalama Puan / 5. Oy sayısı:

Şu ana kadar oy yok! Bu yazıyı ilk değerlendiren siz olun.

Maalesef, bu yayın sizin için yararlı değildi!

Hadi bu yazıyı geliştirelim!

Bize bu yazıyı nasıl geliştirebileceğimizi söyle?

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Content Protection by DMCA.com
Kapalı
Kapalı
Açık Sohbet
Sıkıntınız Nedir? WhatsApp'tan Yazın!
Merhaba
Sıkıntınız Nedir? Yardımcı Olalım!
Powered by