S

Siyah Kedi Görmek Rüya Tabirleri

()

Rüyada Siyah Kedi Görmek

Rüyada siyah kedi görmek anlamı, rüyayı gören bireyin, herhangi bir sebepten ötürü kalbinde tarif edilemez bir sıkıntı hissettiğine, bu sebeple sürekli bir huzursuzluk içinde kaldığına, adeta diken üstünde yaşadığına ve bu sıkıntılardan ve sorunlardan kurtulmak için sorunun çıkış noktasını bulması gerektiğine alamet eder.

Rüyada Siyah Kedi Kovalamak

Rüyayı gören bireyin, iş hayatında kendisini kandırmak isteyen, bunun için çabalayan kişilerden kurtulacağına, bu kişilerden gelecek kötülüklerden ve sıkıntılardan kaçacağına tabir eder. Rüyayı gören bireyin, iş hayatında çok sıkıntılı zamanlar yaşamasına, sürekli yeni sorunların ortaya çıkmasına ve iş konusunda sürekli kavga çıkmasına sebep olan kişiyi etkisiz hale getirip iş ile olan tüm ilgilerini kestiğine yorulur.

Rüyada Siyah Kedi Isırması

Çalışma hayatında yaşanan sorunlar yüzünden rüya sahibinin çok sıkıntılı ve zor zamanlar geçireceğine, olayların gidişatından ötürü çok üzüleceğine ve sonunda bu yüzden hastalanıp yataklara düşeceğine işaret eder.

Rüyada Siyah Kedi Öldürmek

Rüyayı gören bireyin, iş hayatında kendisini kandırmak isteyen, her işine ve tüm belgelere hile karıştıran ortağını yakalayıp adalete teslim edeceğine ve iş yerinde yönetimi tek başına ele alacağına yorulur.

Rüyada Siyah Kedi Saldırması

Rüya sahibinin, yakın gelecekte yaşanacak olaylar ile ilgili sıkıntılı olduğuna, bu sebeple bazen üzüleceğine ve aynı zamanda ve anda gelebilecek tehlikelerden kendisini koruması gerektiğine rivayet eder.

Rüyada Siyah Kedi Yavrusu Görmek

Hayat içerisinde yaşanacak aldatma olaylarına ve yakın bir zamanda ve anda karşılaşılacak ve kötü sonuç doğuracak bir hile olayına tabir eder.

Rüyada Siyah Kedi Ölüsü Görmek

Rüyayı gören bireyin, iş hayatında kendisine sorun yaşatan ve kandırıp kendi uydurduğu yalanlara inandırmaya çalışan ve rüya sahibinin iş ortağı olan bireyin çok üzücü olan vefat haberini alacağına işaret eder.

Hayata daha farklı bir perspektiften bakarak mutlu olmayı istiyor ve geleceğiniz ile ilgili karamsarlıklardan arınmak ise niyetiniz Türkiye’nin en iyi medyum sitesi bütün problemlerinizi çözmek için hazırdır. Sizler için büyük bir özveriyle çalışan medyum.net güncel yazıları ile sizi bilgilendirecek ve site üzerinden tavsiye ettiğimiz gerçek medyum ile çalışarak sahtekarlardan uzak kalacaksınız.
Yapmanız gereken sadece sitemizi ziyaret etmek ve iletişim adresinden güvenilir medyum hocaya ulaşmak. Güvenilir medyumlarla alakalı tavsiyelere ve gerçek medyum yorumları için Medyum Bul sitesini ziyaret edin.

Bu yazı faydalı oldu mu?

Oy vermek için yıldızlara tıklayın..!

Ortalama Puan / 5. Oy sayısı:

Şu ana kadar oy yok! Bu yazıyı ilk değerlendiren siz olun.

Maalesef, bu yayın sizin için yararlı değildi!

Hadi bu yazıyı geliştirelim!

Bize bu yazıyı nasıl geliştirebileceğimizi söyle?

Etiketler
Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Content Protection by DMCA.com
Kapalı
Kapalı
Sohbeti Aç
Yardıma ihtiyacım var
Buyrun
Size nasıl yardımcı olabilirim