S

Siyah Kıyafet Görmek Rüya Tabirleri

()

Rüyada Siyah Kıyafet Görmek

Rüyada siyah kıyafet görmek anlamı, genel anlamda bireyin canını sıkan durumların varlığını bildirir. Geçmişten kalan bazı sorunların bugün hala geçerliliğini koruduğuna, bir türlü çözülemeyen problemlerin bireyin ruhuna ağırlık verdiğine alamet eder. Rüya sahibinin çevresinde fitneye düşkün, kalbi fesatla dolu insanların olduğuna ve dikkat etmek gerektiğine karşı öğüt olarak da ele alınmalıdır. Üzerinde yeteri kadar düşünülmeden atılan adımların yakın gelecekte bireyin karşısına olumsuz şekilde çıkacağına, adaletsizlikle karşılaşmaya, istemeden de olsa birine haksızlık etmeye de yorumlanır. Müspet sonuçların alınacağı bir işe karışan insanlar nedeniyle istenilen sonucun alınmasının uzayacağını, bu sürecin kişi için stres ve gerginliğe neden olacağına da tabir edilir. Engellerle karşılaşmak, hedeflere ulaşmakta zorlanmak, bedensel açıdan yorgunluk içinde kalmak manasındadır.

Rüyada Siyah Kıyafet Giymek

Elbisenin modeline, giyen bireyin yaşına ve cinsiyetine göre farklı şekillerde yorumlanması gerekir. Genç bir bayanın, uzun, siyah bir kıyafet giymesi sevdiği insanla arasına girecek mesafeye, soğukluğa ya da gönül kırgınlığına yorumlanır. Yaşlı bir bayanın siyah kıyafet giymesi ise eşi ya da yakın akrabalarından birinin kaybı nedeniyle yas tutacağına, evli bir kadının siyah kıyafet giymesi ise eşiyle yaşayacağı fikir ayrılığına kılavuztir. Erkekler için itibar kazanmaya, güç elde etmeye, kendini ispatlamaya ve işte mevki sahibi olmaya tabir edilir.

Rüyada Siyah Kıyafet Almak

Kendisine yapılan onca uyarıya rağmen bir türlü inadından vazgeçmeyen kişilerin atacakları adımlarda hataya düşeceklerini, gaflet uykusunda olduklarını ve kendilerini sorgulayarak, imanlarına sarılarak bu durumdan kurtulmaları gerektiğine alamettir. Para konularında tutumlu olamayan ve harcamalarını kontrol edemeyen rüya sahibinin ailesine karşı zor duruma kalacağına da tabir edilir.

Rüyada Siyah Kıyafet Görmenin Psikolojik Yorumu

Karamsar düşüncelerin kişide hakim olduğuna, aklının karıştığına ve kendisine yön çizmekte zorlandığına dair bilgi verir. Uzun süren bir kederin, kaybın ya da yasın tabiri de olan rüya, şartları nesnel değerlendiremiyor olmanın da ifadesidir.

Hayata daha farklı bir perspektiften bakarak mutlu olmayı istiyor ve geleceğiniz ile ilgili karamsarlıklardan arınmak ise niyetiniz Türkiye’nin en iyi medyum sitesi bütün problemlerinizi çözmek için hazırdır. Sizler için büyük bir özveriyle çalışan medyum.net güncel yazıları ile sizi bilgilendirecek ve site üzerinden tavsiye ettiğimiz gerçek medyum ile çalışarak sahtekarlardan uzak kalacaksınız.
Yapmanız gereken sadece sitemizi ziyaret etmek ve iletişim adresinden güvenilir medyum hocaya ulaşmak. Güvenilir medyumlarla alakalı tavsiyelere ve gerçek medyum yorumları için Medyum Bul sitesini ziyaret edin.

Bu yazı faydalı oldu mu?

Oy vermek için yıldızlara tıklayın..!

Ortalama Puan / 5. Oy sayısı:

Şu ana kadar oy yok! Bu yazıyı ilk değerlendiren siz olun.

Maalesef, bu yayın sizin için yararlı değildi!

Hadi bu yazıyı geliştirelim!

Bize bu yazıyı nasıl geliştirebileceğimizi söyle?

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Content Protection by DMCA.com
Kapalı
Kapalı
Açık Sohbet
Sıkıntınız Nedir? WhatsApp'tan Yazın!
Merhaba
Sıkıntınız Nedir? Yardımcı Olalım!
Powered by