S

Siyah Koyun Görmek Rüya Tabirleri

()

Rüyada Siyah Koyun Görmek

Rüyada siyah koyun görmek anlamı, kimi yorumcular tarafından işlerin ters gitmesine, bireyin hastalanmasına neden olacak bir nazarın varlığına dikkat çekse de, çok ciddi problemlerin habercisi değildir. Siyah koyun rüya sahibinin yaşayacağı bir karamsarlığın ifadesidir ve en küçük olayın bile kişide büyük etkiler uyandırdığının işaretidir. Eğer kişi yeni bir işe başlamış veya başlayacaksa, gireceği ortamda kendisini ve mevkisini kıskanan bir bayanın varlığına dikkat çeker. Bu kişiyle yaşanacak bir husumetin iş hayatında can sıkıcı durumlara neden olacağına alamettir. Siyah koyun zayıf duruma düşmüş, olanakları sınırlanmış ve deyim yerindeyse tutunacak dalı kalmamış birine el uzatmak, destek olmak sayesinde bireyin çok daha güçlü bir pozisyona gelmesinde yardımcı olunacağının da tabiridir.

Rüyada Siyah Koyun Yavrusu Görmek

Hem rüya sahibinin, hem de çocuklarının çok iyi mesleklerde yer edineceklerini, bulundukları yere, kariyere gelebilmek için çok çalışacaklarını ve bu emeğin karşılığını en iyi şekilde alacaklarını bildirir. Olumsuz bazı yorumlar olsa da, siyah koyun güç kazanacak olmaya, farkını ortaya koymaya ve insanların dikkatini yaptığı iyi çalışmalarla çekmeye alamettir. Rüya sahibinin özellikle mesleki anlamda bulunduğu çevrede el üstünde tutulup, aranılan bir iş gücü haline geleceğine kılavuz eder.

Rüyada Siyah Koyun Kesmek

Resmi işe girmeye yorulur ve devletin önemli kademelerinde görev almak, her türlü sorumluluğun altından başarı ile kalkmak anlamındadır. Şanını şerefini daima ilk sırada tutarak yaşamak, verilen sözleri yerine getirmek demektir. Aynı zamanda ve anda bireyin adağı varsa yerine geleceğini, büyük bir sevinç yaşayacağını da ifade eder. Resmi bir göreve atanmak, askere gitmek, hapis gibi durumlardan kurtulmak ve sıkıntılarını atıp rahatlamak anlamına gelir.

Rüyada Siyah Koyun Görmenin Psikolojik Yorumu

Her şeyi ciddiye alan ve genellikle iş konusunda daima sorumluluklarının bilincinde, prensipli ve titiz şekilde çalışan kimseleri işaret eder. Aynı zamanda ve anda bu kişilerin düzen konusundaki hassasiyetlerini bildirir ve planlara uymayan durumların veya sürprizlerin rüya sahibi için stres nedeni olduğunu da bildirir.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Facebook’ta Twitter’da Google+’da Yorumlar

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!

İsim

E-mail

Hayata daha farklı bir perspektiften bakarak mutlu olmayı istiyor ve geleceğiniz ile ilgili karamsarlıklardan arınmak ise niyetiniz Türkiye’nin en iyi medyum sitesi bütün problemlerinizi çözmek için hazırdır. Sizler için büyük bir özveriyle çalışan medyum.net güncel yazıları ile sizi bilgilendirecek ve site üzerinden tavsiye ettiğimiz gerçek medyum ile çalışarak sahtekarlardan uzak kalacaksınız.
Yapmanız gereken sadece sitemizi ziyaret etmek ve iletişim adresinden güvenilir medyum hocaya ulaşmak. Güvenilir medyumlarla alakalı tavsiyelere ve gerçek medyum yorumları için Medyum Bul sitesini ziyaret edin.

Bu yazı faydalı oldu mu?

Oy vermek için yıldızlara tıklayın..!

Ortalama Puan / 5. Oy sayısı:

Şu ana kadar oy yok! Bu yazıyı ilk değerlendiren siz olun.

Maalesef, bu yayın sizin için yararlı değildi!

Hadi bu yazıyı geliştirelim!

Bize bu yazıyı nasıl geliştirebileceğimizi söyle?

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Content Protection by DMCA.com
Kapalı
Kapalı
Açık Sohbet
Sıkıntınız Nedir? WhatsApp'tan Yazın!
Merhaba
Sıkıntınız Nedir? Yardımcı Olalım!
Powered by