S

Siyah Kuş Görmek Rüya Tabirleri

()

Rüyada Siyah Kuş Görmek

Rüyada siyah kuş görmek anlamı, acı bir habere yorumlanır. Kişinin yakınlarından veya sevdiklerinden gelen bir vefat, kaza haberi gibi, hastalık haberi de söz konusudur. Rengi siyah ancak türünün ne olduğu anlaşılmayan bir kuş görmek anlamı ise bireyin ecelinin geldiğine yorumlanır. Aynı zamanda ve anda siyah kuş bireyin hayatı ile ilgili yaptığı yanlış hareketler neticesinde, dini inancı sağlam bir kişiden alacağı öğütlere veya nasihatlere de kılavuz eder. Görülen kuş eve girerse ve hanede hasta bir kimse varsa vefat eder. Yaralı bir siyah kuş görmek anlamı ise acı çekilecek bir sıkıntıya tabir edilir.

Rüyada Beyaz Kuş Görmek

Rüyada beyaz kuş her zaman iyi habere ve sevinç duymaya işaret eder. Bazen bir evlilik haberine, kutlamaya, mezuniyete işaret eden rüya, bekar bir bayan için alınacak evlilik teklifine yorumlanır. Beyaz kuş hastalıkların sona erip, bireyin huzurlu ve sağlıklı bir yaşam süreceği anlamlarına da gelir. Evli kişiler için ise bebek haberi olarak nitelendirilir. Yaşlı kimselere de torun sahibi olacaklarının müjdesini verir. Beyaz kuş eve giriyorsa gelin geleceğine, evden çıkıyorsa da haneden birinin evlenip gideceğine anlamlandırılır.

Rüyada Siyah Kuş Öldürmek

Siyah kuş kedere, derde ve sıkıntıya işaret etse de, rüyada siyah kuş öldürmek, kişi için lanetleneceği kadar büyük bir sıkıntı ve bela anlamına gelir. Rüyasında kuş öldüren bireyin başına türlü uğursuzluklar gelir ve hanesindeki kişiler de bu sıkıntılardan nasibini alırlar. Kötü şans ve bereketsiz bir hayata da tabir edilir.

Rüyada Siyah Kuş Görmek Psikolojik Yorumu

Rüya sahibinin çok kötü günler geçirdiğine ve şanssız olduğuna inandığına yorumlanır. Karmaşık bir dönemin, sağlıksız bir ruh halinin ve gelecekten korkmanın sembolleşmiş halidir. Siyah kuş gören kişiler başlarına her an kötü bir şey geleceğini düşünen ve endişe içinde yaşayan kimselerdir.

Hayata daha farklı bir perspektiften bakarak mutlu olmayı istiyor ve geleceğiniz ile ilgili karamsarlıklardan arınmak ise niyetiniz Türkiye’nin en iyi medyum sitesi bütün problemlerinizi çözmek için hazırdır. Sizler için büyük bir özveriyle çalışan medyum.net güncel yazıları ile sizi bilgilendirecek ve site üzerinden tavsiye ettiğimiz gerçek medyum ile çalışarak sahtekarlardan uzak kalacaksınız.
Yapmanız gereken sadece sitemizi ziyaret etmek ve iletişim adresinden güvenilir medyum hocaya ulaşmak. Güvenilir medyumlarla alakalı tavsiyelere ve gerçek medyum yorumları için Medyum Bul sitesini ziyaret edin.

Bu yazı faydalı oldu mu?

Oy vermek için yıldızlara tıklayın..!

Ortalama Puan / 5. Oy sayısı:

Şu ana kadar oy yok! Bu yazıyı ilk değerlendiren siz olun.

Maalesef, bu yayın sizin için yararlı değildi!

Hadi bu yazıyı geliştirelim!

Bize bu yazıyı nasıl geliştirebileceğimizi söyle?

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Content Protection by DMCA.com
Kapalı
Kapalı
Açık Sohbet
Sıkıntınız Nedir? WhatsApp'tan Yazın!
Merhaba
Sıkıntınız Nedir? Yardımcı Olalım!
Powered by